Wydarzenia

Zamówienie

The 3 Tenors & Soprano - Broadway Musicals

 Kraków

 Pałac pod Baranami
 Rynek Główny 27

  24.09.2020

 20:00

 Ceny biletów

 80, 100, 120 zł

Opera da Camera di Roma (Rzymska Opera Kameralna)* ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowy i innowacyjny koncert, który przełamuje stereotypy na temat muzyki klasycznej, operowej, oraz muzyki popularno – rozrywkowej.
Podczas koncertu, utwory znane z popularnych, rozrywkowych musicali Broadway’owskich zaprezentowane zostaną w nowatorskiej odsłonie, przez włoskich solistów operowych – 3 tenorów i sopranistkę. Rozrywkowe brzmienie musicalowych hitów połączone zostanie z klasycznym i dostojnym brzmieniem instrumentów smyczkowych i fortepianu.
Podczas koncertu usłyszymy hity między innymi z takich musicali jak Koty, Deszczowa piosenka, Dzwonnik z Notre Dame, Piękna i Bestia, La la land, Moulin Rouge, West Side Story, Skrzypek na dachu, Czarnoksiężnik z Oz, Mamma Mia.
Zapraszamy na wieczór pełen wspaniałej muzyki w świetnym wykonaniu!

Rzymska Opera Kameralna została założona w Rzymie, gdzie funkcjonuje i koncertuje na stałe w Palazzo Albertoni Spinola. Oprócz koncertów w Rzymie, muzycy i soliści Rzymskiej Opery Kameralnej prezentują swój kunszt muzyczny na deskach innych europejskich miast (Mediolan, Neapol, Berlin, Wiedeń, Paryż, Praga, Lizbona). W 2018 i 2019 r. muzycy Opera da Camera di Roma wystąpili gościnnie w Polsce. Ich występy spotkały się z ogromnie ciepłym przyjęciem polskiej publiczności. Tak zrodziła się idea stworzenia unikalnego repertuaru, którzy artyści Rzymskiej Opery Kameralnej będą prezentować w Polsce cyklicznie w 2020 roku.
A repertuar jest niezwykle interesujący. Podczas cyklu koncertów, włoscy artyści przywiozą do Polski nie tylko włoskie libretta operowe czy pieśni neapolitańskie. Ich repertuar obejmie również koncerty muzyki wiedeńskiej oraz nowatorskie, operowe wykonania sławnych musicali i popowych utworów wypromowanych przez Andrea Bocielli.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pozostałymi pozycjami repertuaru Rzymskiej Opery Kameralnej w 2020 r. a więc fragmentami oper La Traviata, Tosca oraz Carmen, koncertami The 3 Tenors & Soprano – Italian Pop Opera, koncertem wiedeńskim oraz widowiskiem muzycznym Pop Opera, gdzie na jednej scenie spotkają się włoscy soliści operowi oraz artyści pop.
Wieczory spędzone na kameralnych koncertach Rzymskiej Opery Kameralnej widzowie zaliczają do tych niezapomnianych, pełnych uśmiechu, emocji i wzruszeń.

PROGRAM Broadway Musicals by The 3 Tenors & Soprano

N. H. Brown - „Singin’ in the Rain” z musicalu Deszczowa piosenka A. Menken – „The Bells of Notre Dame” z musicalu Dzwonnik z Notre Dame J. Hurwitz “City of Stars” z musicalu La la land A. L. Webber – “Memory” z musicalu Koty Sting, M. Mores – “El Tango de Roxanne” z musicalu Moulin Rouge A. Menken – „Beauty and the Beast” z musicalu Piękna i Bestia J. Bock – „I were a rich man” z musicalu Skrzypek na dachu L. Berstein – “Maria” z musicalu West Side Story J. Larson „Season of Love” z musicalu Rent A. L. Webber - “The phantom of the opera - theme song” z musicalu Upiór w operze H. Arlen - “Somewhere Over the Rainbow” z musicalu Czarnoksiężnik z Oz C. M. Schönberg – “I Dreamed a Dream z musicalu Nędznicy K. Anderson-Lopez & R. Lopez - “Frozen” z musicalu Kraina Lodu A. L. Webber - “Don’t cry for me Argentina” A. Menken “A whole new world” z musicalu Aladdin H. Zimmer & E. John “Can You Feel the Love Tonight” z musicalu Król Lew B. Andersson, B. Ulvaeus & C. Johnson “The winner takes it all” z musicalu Mamma mia
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany repertuaru
Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

sektor VIP, wolne miejsca: 35

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 120,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł

sektor A, wolne miejsca: 40

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 100,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł

sektor B, wolne miejsca: 40

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 80,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł