Wydarzenia

Zamówienie

Six Seasons Festiwal - Carmell

 Warszawa

 Six Seasons - World Orchestra House
 ul. Franciszka Klimczaka 15

 miejsca nienumerowane

 Nazwa sektora

 06.06.2020

 21:00

 50

 Ilość wolnych biletów

Carmell - wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Jej ogromnym atutem jest niepowtarzalna barwa głosu, a jej występy na żywo na długo pozostają w pamięci widzów. Utwory napisane przez artystkę były wykorzystywane w wielu polskich reklamach, serialach telewizyjnych (takich jak Na Dobre i Na Złe, Prawo Agaty, W Rytmie serca), filmach, a także grane przez stacje radiowe.

W 2011 roku wzięła udział w II edycji telewizyjnego talent show Must Be The Music gdzie wraz z duetem MASHMISH wystąpiła w finale. Sukces w programie oraz sympatia publiczności i jurorów zaowocowały kontraktem z dużą wytwórnią muzyczną. W 2012 roku debiutancki album duetu został wydany nakładem Universal Music Poland. Na krążku znalazły się oryginalne kompozycje w języku angielskim, polskim i hiszpańskim.

Carmell zrobiła sobie przerwę w karierze muzycznej, wyjeżdżając do Tajlandii aby poznać dalekowschodni sposób życia i filozofię. W 2015 roku wróciła jednak do Polski i jako artystka solowa wzięła udział w The Voice of Poland a następnie nagrała kilka singli z innymi artystami.

Przez następne dwa lata podróżowała po Azji, koncentrując się na pisaniu nowych utworów i zgłębiając tajemnice zdrowego stylu życia, jednak miłość do muzyki, chęć tworzenia i zarejestrowania na płycie nowych życiowych doświadczeń wygrała, a ona wróciła do studia, aby nagrać swój pierwszy singiel „Faces”. Z tą piosenką w 2017 roku wzięła udział w polskich eliminacjach do konkursu Eurowizji oczarowując widzów co przyniosło jej nagrodę publiczności oraz ostatecznie drugie miejce.

W 2019 roku razem z Marcinem Kuczewskim wydała EP „Harmony” opowiadającą o potrzebie harmonii w życiu. Piosenki z tego krążka były prezentowane w kilku polskich serialach telewizyjnych i filmach. Tytułowy utwór „Harmony” Carmell wykonuje na żywo w taneczno-muzycznym spektaklu teatralnym „Womanifesto” przedstawiającym prawdziwe historie 20 współczesnych kobiet, które zmieniqją swoje życie przez udział w kilkumiesięcznych warsztatach przygotowujących do spektaklu.

Carmell sporo podróżuje po świecie odkrywając uzdrawiające dźwięki mantr i pracując nad swoim solowym albumem oraz współpracując z innymi artystami jako autorka piosenek.

Rozwiń

Plan sali

miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 50

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 60,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł