Wydarzenia

Zamówienie

„Historie mieszkańców Raszyna, Falent i okolic” - koncert YLO Violin

 Raszyn (pow. pruszkowski)

 Centrum Kultury Raszyn
 Aleja Krakowska 29a

  20.02.2020

 19:00

 Ceny biletów

Centrum Kultury Raszyn zaprasza na promocję albumu „Historie mieszkańców Raszyna, Falent i okolic”, komiksu dla dzieci „Bitwa pod Raszynem 1809 - chwała polskiego oręża” oraz filmu „Raszyn wczoraj, dziś i jutro”. Publikacje wydane przez Centrum Kultury Raszyn dzięki dofinansowaniu Stowarzyszenia LGD Nadarzyn - Raszyn - Michałowice. Wydarzeniu towarzyszyć będzie koncert Ilony Perz-Golka - YLO Violin, absolwentki Akademii Muzycznej we Wrocławiu, a także Konserwatorium Hogeschool w Enschede w Holandii.

Skrzypce towarzyszyły jej przez całe życie: od momentu rozpoczęcia edukacji w wieku 7 lat, poprzez liczne koncerty pracując w Filharmonii Sudeckiej, wyjeżdżając na zagraniczne kontrakty z „Operą Warszawską” do Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Luxemburgu. Koncertując z Kwartetem smyczkowym zwiedziła Amerykę Północną (USA, Kanadę) i Wyspy Karaibskie. W 2008 roku rozpoczęła swą przygodę ze skrzypcami elektrycznymi, grając muzykę rozrywkową i współpracując ze znanymi kompozytorami i Dj-ami.
Jest twórczynią wspaniałej oprawy muzycznej ślubów plenerowych gdzie zdobyła dużą renomę i uznanie najwybredniejszych Par Młodych.
Obecnie skupia się również na pracy koncertowej w kraju i za granicą, muzycznych aranżacjach eventów, komponowaniu i nagrywaniu nowych utworów skrzypcowych oraz coverów znanych przebojów.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali