Wydarzenia

Zamówienie

AJEE - Acoustic Jazz in Electro Environment

 Warszawa

 Six Seasons - World Orchestra House
 ul. Franciszka Klimczaka 15

  20.02.2020

 20:00

 Ceny biletów

 60 zł

Muzycy:
Jacek Kochan – drums, percussion, synths
Dominik Wania – synths, bass synths, piano, rhodes
Bartek Prucnal – alto, soprano, baritone, tenor saxes, keyboards

Kolejny projekt Jacka Kochana z Dominikiem Wanią (syntezatory) oraz Bartkiem Prucnalem (saksofony).
Repertuar tria to kompozycje wszystkich członków zespołu.
Muzyka AJEE to crossover nowoczesnego jazzu, muzyki funkowej , etnicznej, elektrycznej i współczesnej.

Linki do video:

https://youtu.be/iFWPQKW0je4
https://youtu.be/1A5fKFM4QOA
https://youtu.be/ef2ltIsvtv0

Adam Baruch, Polish Jazz
„Wania dominuje na albumie dzięki swoim partiom syntezatora, które ukazują nowy aspekt jego ogromnego talentu. Udaje mu się stworzyć mroczną, odrobinę powściągliwą atmosferę, ale jego wirtuozeria i niesamowite wyczucie czasu są po prostu zdumiewające. Prucnal dodaje bardziej melodyjną, uduchowioną warstwę, która czasami jest bardzo intensywna i doskonale wykonana. Kochanowi udało się płynnie sterować muzyką przez szalone rytmiczne tupoty, z talentem i elegancją, do czego zdolni są tylko perkusiści Master.
Ten album jest dość usunięty z głównego nurtu jazzu i jako taki prawdopodobnie będzie wąchany przez „krytyków” jazzu, ale Kochan wykracza daleko poza takie trywialności, a jego ciągłe poszukiwanie nowych form ekspresji jest zaletą, której nie musi przepraszać dla. Ten album jest pełen wspaniałej muzyki, liryzmu i wyrafinowania, których rzadko oczekuje się w idiomie Fusion.”

Jakub Krukowski, Jazzpress
„Jacek Kochan powiedział kiedyś, że od dzieciństwa interesuje go „krzywa sztuki”. Ta intrygująca formuła dobrze podsumowuje album. Można odnieść wrażenie, że poszczególne elementy pojawiły się tu przypadkowo - odrębne od kontekstu okładki z pięknym jaguarem typu e, niezwykłą kompozycją zespołu, tajemniczą terminologią, czy wreszcie samą muzyką. Wszystko jednak zaskakująco do siebie pasuje i przekłada się na inną, w pełni autorytatywną pozycję w bogatym dorobku perkusisty.”

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 49

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 60,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł