Wydarzenia

Zamówienie

Krzysia Górniak "Memories" - koncert premierowy

 Warszawa

 Six Seasons - World Orchestra House
 ul. Franciszka Klimczaka 15

  11.06.2020

 20:00

 Ceny biletów

 50 zł

Serdecznie zapraszamy na koncert premierowy - w Six Seasons będziemy mogli wysłuchać najnowszego albumu "Memories" Krzysi Górniak!

Materiał Memories prezentuje Krzysia Górniak Quartet w składzie :

Krzysia Górniak – gitara,
Piotr Wrombel – fortepian i syntezator,
Michał Jaros – kontrabas,
Marcin Jahr – perkusja.

Krzysia Górniak, jedna z najlepszych gitarzystek jazzowych w Europie, kompozytorka i producentka, ukończyła pracę nad nowym albumem Memories, którego premiera planowana jest 2.04.2020 r. Album zapowiadają dwa single: Strawberry Kisses i Sweet Almonds. Nowa płyta Krzysi Górniak „Memories” zwiera w całości kompozycje gitarzystki. Jest muzycznym zapisem fragmentów wspomnień o osobach i wydarzeniach, które były związane z artystką.
Jak sama mówi: „kruchość losu jest częścią życia i czym bardziej zdajemy sobie sprawę z nieuchronności przemijania, tym bardziej doceniamy czas, który nam pozostał”.
Duży ładunek emocjonalny łączy się tutaj z głębią przekazu, a śpiewne i liryczne tematy - nasycone nostalgicznymi obrazami - przeplatają się z żywiołowymi fragmentami, gdzie dominuje radość i kreatywność. Miejscami pobrzmiewają elementy polskiej muzyki ludowej oraz world music, to słowiańska śpiewność silnie osadzona w korzeniach improwizacji jazzowej.
Krzysia Górniak prezentuje nowoczesne i oryginalne oblicze jazzu. Artystka tworzy muzykę ilustracyjną, przepełnioną emocjami i nastrajającą do przemyśleń. Wnosi do świata muzycznego wyjątkowy koloryt - jej delikatność i kobiecość w połączeniu z niezwykłą biegłością muzyczną i wirtuozerią jest unikatem w przestrzeni artystycznej. Posiada własny styl, jasną osobowość muzyczną i jest rozpoznawalna dzięki ciepłemu, dojrzałemu brzmieniu.
Zespół Krzysia Górniak Quartet składa się z wybitnych osobowości muzycznych polskiego jazzu.

Więcej o Krzysi Górniak: http://krzysiagorniak.pl

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 28

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 50,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł