Wydarzenia

Zamówienie

Naturalnie na wiosnę z Agnieszką Cegielską

 Warszawa

 Cook Story by Samsung
 ul. Klimczaka 1 lok 13

  25.04.2020

 10:00

 Ceny biletów

 199 zł

W dniu rozpoczęcia kalendarzowej wiosny zapraszamy na warsztaty na których opowiemy jak oczyścić, wzmocnić i odżywić swój organizm po zimie aby poczuć się zdrowiej.

Będziemy mówić o skarbach natury po które warto sięgać o tej porze roku takich jak pokrzywa, sok z brzozy. Pokażemy jak prawidłowo przygotować naturalne wzmacniające napary, które można również podać dzieciom. Skomponujemy właściwy naturalny jadłospis na bazie skarbów natury aby energetycznie wesprzeć organizm na wiosnę. Opowiemy o wpływie emocji na nasze zdrowie. W trakcie spotkanie będzie też szansa aby porozmawiamy również o oddechu i wpływie snu na nasz układ odpornościowy. Jesteśmy tym co jemy, pijemy, czym oddychamy i jakimi ludźmi się otaczamy dlatego podejście całościowe czyli holistyczne jest tak bardzo ważne dla naszego zdrowia. Przywitaj z Nami wiosnę pozytywnie i Naturalnie.

Spotkanie wykładowe z live cookingiem czyli pokazem kulinarnym.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Bilet, wolne miejsca: 11

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 199,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł