Wydarzenia

Zamówienie

Jacek Gessek - premiera płyty "Życie"

 Toruń

 Lizard King
 ul. Kopernika 3

  29.11.2020

 18:00

 Ceny biletów

 20 zł

Jacek Gessek jest kardiologiem. A jednocześnie w duszy mu gra.
Na koncie ma już trzy płyty. Pierwsze dwie to „Serce w usterce” (2014), dedykowana pacjentom i środowisku kardiologicznemu oraz „Stop” (2016), która ukazała się pod patronatem „Charakterów”, a jest- jak mówi autor- próbą poszukiwania odpowiedzi na pytanie: jak być dla innych i nie zgubić samego siebie, a także jak być dla siebie i nie zgubić innych. Właśnie ukazała się trzecia płyta autora pt. „Życie”, również pod patronatem „Charakterów”. Zawiera między innymi piosenki mocno nasycone treściami psychologicznymi, np. „Silna wola”, „Ambiwalencja” czy „Zacznij od siebie”. Pięknie je zaaranżował i wydał Mateusz Kurek, wokalną opieką obdarzyła Anita Kurek, a udział w
nagraniach wzięło wielu znamienitych muzyków. Płytę swoim patronatem obdarzył również Prezydent m.Torunia. Od bossanowy, poprzez blues do ballady, różnorodność kompozycji, bogate aranżacje, zaproszeni goście - bardzo znani muzycy, którzy wzięli udział w nagraniach - wszystko to zapowiada niezwykle atrakcyjny wieczór.
Myzycy:
Jacek Gessek - gitara, wokal, autor tekstów i muzyki
Jacek Bryndal - wokal, gitara basowa (gościnnie)
Wojciech Konikiewicz - instrumenty klawiszowe (gościnnie)
Anita Kurek - wokal (gościnnie)
Mateusz Kurek - gitara, instrumenty klawiszowe, autor aranżacji
Dariusz (Tico) Rokiciński - perkusjonalia
Yacek Rodziewicz - saksofon barytonowy (gościnnie)
Jarosław Szymeczko - tuba (gościnnie)
Krzysztof Sypek - kontrabas
Sławek Wierzcholski (harmonijka ustna)

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

miejsca nienumerowane, wolne miejsca: 62

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne cena regularna: 25,00 zł
cena promocyjna: 20,00 zł
promocja trwa do 2020-11-28 23:59
0,00 zł
Razem 0,00 zł