Wydarzenia

Zamówienie

keep rockin'

 Włocławek

 Centrum Kultury "Browar B."
 Łęgska 28

  17.04.2020

 19:00

 Ceny biletów

 30 zł

Zespół keep rockin' powstał we wrześniu 2008 roku pod skrzydłami Włocławskiego Centrum Kultury. Po ustabilizowaniu się składu skompletowała się garstka ludzi oddana różnym gatunkom muzycznym, by stworzyć wybuchową mieszankę.
Skład:
Michalina Domańska-Krawiec - wokal
Remigiusz Bregier - gitara
Adam Muszyński - gitara
Aleksander Kruszewski - bas
Janko Janicki - perkusja

W twórczości zespołu warstwa tekstowa, porusza tematy na ogół związane z człowiekiem, jego dylematami i emocjami. Muzyka Keep Rockin’ charakteryzuje się brzmieniem typowym dla rocka, czy heavy metalu z lat 80’ – 90’. W utworach grupy można usłyszeć zarówno cięższe brzmienia wzbogacone fragmentami nietypowych podziałów rytmicznych, jaki i klimaty czysto balladowe.
KONCERT PROMOWAĆ BĘDZIE TRZECI ALBUM "SEMISTIC SHIFT"

Jako support zagra Protoplasta. Muzyki Protoplasty nie można zakwalifikować do konkretnego gatunku. Łączy ona w sobie elementy: progresywnego rocka, metalu i grunge’u. Ekspresyjny sposób prezentowania swojej twórczości na scenie oraz ich pełne zaangażowanie w tworzenie muzycznego przekazu dają publiczności niezapomniane wrażenia.
Niepowtarzalne brzmienie gitarzysty Michała Cichala, który korzysta z własnoręcznie zaprojektowanych i wykonanych instrumentów. Duet sekcyjny to Paweł Grabowski/Michał Usdrowski.
Frontmenem grupy był tragicznie zmarły Piotr Majcher. Od jego śmierci Protoplasta gra bez wokalisty.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Sala widowiskowa, wolne miejsca: 376

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne cena regularna: 40,00 zł
cena promocyjna: 30,00 zł
promocja trwa do 2020-04-16 23:59
0,00 zł
Razem 0,00 zł