Wydarzenia

Zamówienie

Bergamuty - Kabaret dla dzieci wg Jana Brzechwy

 Kraków

 Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"
 ul. Zakopiańska 62

  26.04.2020

 12:00

 Ceny biletów

 10, 15 zł

Kabaret dla dzieci „Bergamuty” wg Jana Brzechwy to interaktywny kabaret dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat.
Scenariusz, oparty na znanych i uwielbianych przez dzieci tekstach Jana Brzechwy jest punktem wyjścia do wspólnej zabawy. Poznajemy dzieci mieszkające na Wyspach Bergamutach – Natkę Szczerbatkę, Józia Brudasa, Stasia Pytalskiego i wiele innych wesołych i oryginalnych postaci. Przede wszystkim jednak bawimy się wspólnie – dzieci uczą się dykcji, występują przed widownią jako ryby, żaby i raki, bądź też śpiewają wspólnie piosenkę o Panu Chrzanie, robiąc przy tym paskudne miny.
Spektakl tworzą (scenariusz i wykonanie) aktor Teatru Bagatela Krzysztof Bochenek oraz aktorka Teatru Cracovia Dorota Korbacz-Bochenek. Kabaret „Bergamuty” gwarantuje dzieciom pyszną zabawę a jednocześnie daje gwarancje dobrego poziomu artystycznego co potwierdza wiele (ponad 900) zagranych spektakli a także gościnnie występy, na zaproszenie Polonii, w Niemczech.

**Bilety: 15 zł normalny/10 zł
Dla posiadaczy Karty Juniora, Karty Podgórze w Kulturze lub Karty Seniora CKP

Po spektaklu zapraszamy do udziau w warsztatach:

Szkicownik Vincenta – weekendowa pracownia plastyczna dla dzieci „Tęczowe zabawy” dla wszystkich chętnych dużych i małych Skarby z „Białych mórz”- gra przestrzenna na terenie CSW Solvay połączona z poszukiwaniem tajemniczych nazw pozwalających odkryć hasło i skarb.
Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Sala widowiskowa, wolne miejsca: 200

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 15,00 zł 0,00 zł
Ulgowy/Dla posiadaczy Karty Juniora, Karty Podgórze w Kulturze lub Karty Seniora CKP 10,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł