Wydarzenia

Zamówienie

Drukmo Gyal - Koncert Tybetańskich Mantr Leczniczych

 Głogów Małopolski

 NTB Active Club - conference & leisure
 ul. Piski 41

  30.03.2020

 19:00

 Ceny biletów

 30, 40 zł

Drukmo Gyal Dakini (འབྲུག་ མོ་ རྒྱལ) - jedna z najpopularniejszych na świecie artystek wykonujących tybetańskie mantry. Wydała 5 albumów, koncertuje na całym świecie.

Urodziła się w północno-wschodniej części Tybetu w tybetańskiej rodzinie joginów (Tib. སྔགས་ པ Ngakpa), od dzieciństwa uczyła się śpiewania tradycyjnych tybetańskich mantr.

Współpracuje z Sorig Khang International - organizacją zajmującą się popularyzacją Tradycyjnej Medycyny Tybetańskiej. Uczy leczenia mantrami, jogi tybetańskiej Nejang, medytacji oraz terapii zewnętrznych medycyny tybetańskiej.

Koncert odbędzie się w NTB Active Club - conference & leisure
NTB Active Club W Głogowie Małopolskim, Piaski 41

Zysk z koncertu zostanie w całości przeznaczony na Kathmandu Therapy CAMP, misję pomocy dzieciom i dorosłym z niepełnosprawnościami w Nepalu

Międzynarodowy projekt Kathmandu Therapy Camp, w którym udzielają się Polacy (m.in. z Poznania), Hiszpanie, Czesi, Niemcy zajmuje się osobami z niepełnosprawnością ruchową. Celem jest usprawnienie osób po wypadkach, ofiar trzęsienia ziemi, chorych na polio czy z wrodzonymi wadami. Oferowana pomoc jest bezpłata

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

1, wolne miejsca: 26

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 30,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł

2, wolne miejsca: 30

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 40,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł