Wydarzenia

Zamówienie

Sushi Junior Story 2 - Podstawy SUSHI z Aniką Ćwiek cz.2

 Warszawa

 Cook Story by Samsung
 ul. Klimczaka 1 lok 13

  18.04.2020

 11:00

 Ceny biletów

 189 zł

Kochane Dzieciaki, Kochani Rodzice! Zapraszamy serdecznie na 2 część warsztatów SUSHI JUNIOR STORY! Tym razem dowiecie się wielu nowych ciekawostek, oraz dowiecie się, jak robić inne rodzaje sushi.
Podczas tej kulinarnej opowieści Anika Ćwiek (Masterchef Junior 2018) będzie uczyła od podstaw tego kultowego japońskiego dania. W programie Masterchef Junior zdobyła tytuł ,,Sushi Mastera'' roku 2018. Podczas warsztatów nauczymy się jakie są rodzaje sushi, jak prawidłowo i jak długo gotować ryż, jak odpowiednio zwijać sushi. Na pewno będzie pysznie i inspirująco!!

Dokładny plan warsztatów:

Przygotowanie ryżu oraz zaprawy octowej Czyszczenie krewetek oraz zrobienie tempury Smażenie krewetek w tempurze Odpowiednie krojenie ryb i warzyw Poznanie 6 rodzajów sushi (hosomaki, futomaki, uramaki z sezamem, dragon z awokado, temaki oraz różne rodzaje nigiri) Technika prawidłowego zwijania sushi Piękne podanie sushi z kawiorem, wasabi, imbirem i kwiatami jadalnymi

Gwarantujemy, że po tych warsztatach każdy z Was będzie miał ochotę zjeść sushi, wrócić do domu i przygotować już zupełnie samodzielnie sushi dla swoich rodziców lub znajomych! :) Zapraszamy szczególnie dzieci, które były już na warsztatach SUSHI 1 :)

Nie może Was zabraknąć. Do zobaczenia! <3

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Bilet, wolne miejsca: 8

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 189,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł