Wydarzenia

Zamówienie

Chaczapuri Story - Kuchnia gruzińska ONLINE

 Warszawa

 Cook Story by Samsung
 ul. Klimczaka 1 lok 13

  02.06.2020

 18:30

 Ceny biletów

 25 zł

Zapraszamy na niezwykłe warsztaty ONLINE z Gagikiem Grigoryan!

Tradycyjna KUCHNIA GRUZIŃSKA jest pełna niezwykłych smaków i zapachów. Oczywiście wszystkim najbardziej znane jest chaczapuri... ale czy wiecie, że ma ono wiele odmian?

Dania gruzińskie są niezwykle aromatyczne i zróżnicowane. Ogromną rolę odgrywają tu przyprawy takie jak: papryka, koperek, imbir, goździki, cynamon, mięta, kminek, estragon, a także rozmaryn, szafran oraz czosnek. Bardzo często dodawane są do potraw (zarówno tych słonych jak i słodkich) orzechy włoskie, laskowe a także migdały.

Podczas warsztatów dowiemy się wielu ciekawostek o historii i kulturze kulinarnej tego kraju, a co ważniejsze nauczymy się gotować klasyki kuchni gruzińskiej! Wspólnie zrobimy CHACZAPURI PO ADŻARSKU oraz pyszną, gruzińską SAŁATKĘ Z OGÓRKÓW, POMIDORÓW I ORZECHÓW WŁOSKICH.... Będzie smacznie, rodzinnie i wesoło!

Na zakończenie warsztatów ONLINE będziecie mieli okazję zadać pytania Szefowi Kuchni, który rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Będzie inspirująco i niezwykle smacznie! Do zobaczenia !

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Bilet, wolne miejsca: 2

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 25,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł