Strawberry Story - Truskawkowa rozpusta ONLINE

 Warszawa

 Cook Story by Samsung
 ul. Klimczaka 1 lok 13

 Bilet

 Nazwa sektora

 03.06.2020

 18:30

 120 min.

 CZAS TRWANIA

 0

 Ilość wolnych biletów

Kochani!! Rozpoczynamy sezon na TRUSKAWKI! <3 <3 <3

Truskawki to jedne z najpopularniejszych roślin owocowych uprawianych w ogrodach i na działkach... Ale czy wiecie, że przepyszny smak to nie jedyna zaleta truskawek?

Mają one wiele cennych właściwości zdrowotnych, które poprawiają stan zdrowia i Wasze samopoczucie... Truskawki działają też dobroczynnie na serce: obniżają poziom cholesterolu i ciśnienie tętnicze. Najcenniejsze wartości odżywcze i witaminy to także: potas, fosfor, wapń, magnez, sód, żelazo, cynk, mangan, witaminy A, B1, B2, B3, B6, C, E, kwas foliowy, błonnik oraz węglowodany.

W kuchni truskawki możemy wykorzystać na wiele sposobów. Owoce te idealnie komponują się nie tylko z deserami, ale także w sałatkach, z mięsem czy w letnich drinkach!

Podczas warsztatów z Kubą Błogowskim wspólnie zrobimy kilka przepysznych i niecodziennych dań. Będzie pysznie i mega wiosennie! Zapraszamy! <3

Na zakończenie warsztatów ONLINE będziecie mieli okazję zadać pytania Szefowi Kuchni, który rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Będzie inspirująco, zdrowo i niezwykle smacznie! Do zobaczenia! <3

Rozwiń