Wydarzenia

Zamówienie

Strawberry Story - Truskawkowa rozpusta ONLINE

 Warszawa

 Cook Story by Samsung
 ul. Klimczaka 1 lok 13

  03.06.2020

 18:30

 Ceny biletów

 20 zł

Kochani!! Rozpoczynamy sezon na TRUSKAWKI! <3 <3 <3

Truskawki to jedne z najpopularniejszych roślin owocowych uprawianych w ogrodach i na działkach... Ale czy wiecie, że przepyszny smak to nie jedyna zaleta truskawek?

Mają one wiele cennych właściwości zdrowotnych, które poprawiają stan zdrowia i Wasze samopoczucie... Truskawki działają też dobroczynnie na serce: obniżają poziom cholesterolu i ciśnienie tętnicze. Najcenniejsze wartości odżywcze i witaminy to także: potas, fosfor, wapń, magnez, sód, żelazo, cynk, mangan, witaminy A, B1, B2, B3, B6, C, E, kwas foliowy, błonnik oraz węglowodany.

W kuchni truskawki możemy wykorzystać na wiele sposobów. Owoce te idealnie komponują się nie tylko z deserami, ale także w sałatkach, z mięsem czy w letnich drinkach!

Podczas warsztatów z Kubą Błogowskim wspólnie zrobimy kilka przepysznych i niecodziennych dań. Będzie pysznie i mega wiosennie! Zapraszamy! <3

Na zakończenie warsztatów ONLINE będziecie mieli okazję zadać pytania Szefowi Kuchni, który rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Będzie inspirująco, zdrowo i niezwykle smacznie! Do zobaczenia! <3

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Bilet, wolne miejsca: 2

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 20,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł