Wydarzenia

Zamówienie

Ramen Story – Japońska opowieść Snecza

 Warszawa

 Cook Story by Samsung
 ul. Klimczaka 1 lok 13

  08.06.2020

 18:00

 Ceny biletów

 249 zł

Wraz z Bartoszem Sneczem Dębskim zapraszamy Was na kolejną, wspaniałą przygodę po Azji! Tym razem przeniesiemy się do kraju Kwitnącej Wiśni. Poznamy wszystkie tajniki cudownego, japońskiego dania jakim jest RAMEN.

Podczas części teoretycznej Snecz opowie nam czym charakteryzuje się Makaron Ramen. Dowiemy się, na czym polega jego wyjątkowość i czemu tak świetnie nadaje się do tego japońskiego dania. Poznamy i wspólnie wykonamy wywar Chintan - jeden bogaty i pełny smaku wywar, który będzie bazą do kilku rodzajów ramenu. Nauczymy się, jaka jest różnica pomiędzy Shio, Shoyu i Miso ramen oraz które orientalne dodatki się z nimi idealnie komponują. Nauczymy się także czym jest TARE czy UMAMI...

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Bilet, wolne miejsca: 10

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 249,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł