Wydarzenia

Zamówienie

Poke Bowl Story - Miseczki Mocy ONLINE

 Warszawa

 Cook Story by Samsung
 ul. Klimczaka 1 lok 13

  18.06.2020

 18:30

 Ceny biletów

 25 zł

POKE BOWL (a właściwie "Pokébowl") to danie hawajskie zakorzenione głęboko w kuchni... japońskiej! Słowo "POKE" oznacza dosłownie "pokrojone na kawałki", a nazwa ta odnosi się do kawałków m.in ryb, które są pięknie podawane w miseczce z ryżem lub makaronem, sosem, kolorowymi warzywami i przyprawami.

Klasyczny POKE BOWL składa się z kilku warstw - przede wszystkim z... ryżu (przeważnie jest to ryż jaśminowy lub ryż do sushi) oraz ryby (najczęściej jest to tuńczyk lub łosoś). Całość łączy kolejny element - słony sos. Na koniec (górna warstwa) w miseczce lądują pyszne warzywa oraz dodatki (np. sezam, kiełki czy świeże zioła).

POKE BOWL to nie tylko porcja zdrowia dla naszego organizmu, ale także czysta przyjemność dla naszych oczu! Nauczymy się, jak pięknie kroić i ozdabiać nasze bowle.

Podczas warsztatów Snecz pokaże nam zarówno klasyczny bowl, jak i troszkę bardziej nowoczesny i... słodki!

Będzie pysznie i wesoło! Zapraszamy <3

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Bilet, wolne miejsca: 5

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 25,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł