Wydarzenia

Zamówienie

Tel Aviv Story - Smaki Izraela

 Warszawa

 Cook Story by Samsung
 ul. Klimczaka 1 lok 13

  17.06.2020

 18:00

 Ceny biletów

 249 zł

Kochani zapraszamy Was na kolejną, bliskowschodnią, kulinarną wyprawę... Tym razem kierunek IZRAEL ! <3

Kuchnia Izraela łączy w sobie elementy kuchni śródziemnomorskiej, arabskiej, tureckiej, a nawet z kuchni Dalekiego Wschodu... Bardzo ważnym elementem tej kuchni jest oczywiście tzw. koszerność ściśle przestrzegana podczas przyrządzania i podawania potraw.

Do tradycjach, izraelskich przystawek należą m.in. babaganusz (czyli pyszne purée z pieczonego bakłażana), kibbe (krokieciki z pszenicy bulgur i siekanego mięsa z dodatkiem cebuli i orzeszków pinii), tabuleh (kuskus z dodatkiem drobno posiekanych liści mięty, natki pietruszki, dymki, pomidorów, zielonego ogórka, cytryny i oliwy z oliwek) czy sałatka izraelska, chleb pita lub hummus (pasta z ciecierzycy, z dodatkiem oliwy z oliwek, cytryny i czosnku).

Właśnie te pyszne dania nauczymy się przygotowywać wraz z Szefem Kubą Steuermarkiem.

Podczas warsztatów poznamy także wiele ciekawostek oraz technik kulinarnych Szefa Kuchni. Będzie pysznie i bardzo inspirująco!

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Bilet, wolne miejsca: 10

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 249,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł