Wydarzenia

Zamówienie

Shrimp and Prosecco Story - Warsztaty ONLINE

 Warszawa

 Cook Story by Samsung
 ul. Klimczaka 1 lok 13

  10.06.2020

 18:30

 Ceny biletów

 20 zł

Wszystkich miłośników owoców morza zapraszamy na wyjątkowe, kulinarne opowieści, których bohaterami będą pyszne KREWETKI w towarzystwie cudownych "bąbelków". Krewetki będą przygotowywane na różne sposoby, inspirowane podróżami po całym świecie. To nie będą oczywiste przepisy!

Jeśli też uwielbiacie krewetki, te warsztaty są właśnie dla Was!

Podczas warsztatów dowiecie się wielu praktycznych informacji o tym, jak wybrać i kupić najlepsze krewetki i co z nimi dalej począć... Szef kuchni Michał Toczyłowski nauczy Was jak je obierać i przełamiecie najdziwniejsze stereotypy.... a w międzyczasie będziemy popijać schłodzone Prosecco. Brzmi dobrze? Jeśli tak to dołączcie do nas już dzisiaj.

Na zakończenie warsztatów ONLINE będziecie mieli okazję zadać pytania Szefowi Kuchni, który rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Będzie inspirująco i niezwykle smacznie! Do zobaczenia!

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Bilet, wolne miejsca: 8

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 20,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł