Wydarzenia

Zamówienie

My Israel Story - Izraelskie Przysmaki ONLINE

 Warszawa

 Cook Story by Samsung
 ul. Klimczaka 1 lok 13

  24.06.2020

 18:30

 Ceny biletów

 20 zł

Kochani zapraszamy Was na kolejną, bliskowschodnią, kulinarną wyprawę... Tym razem kierunek IZRAEL ! <3

Kuchnia Izraela łączy w sobie elementy kuchni śródziemnomorskiej, arabskiej, tureckiej, a nawet z kuchni Dalekiego Wschodu... Bardzo ważnym elementem tej kuchni jest oczywiście tzw. koszerność ściśle przestrzegana podczas przyrządzania i podawania potraw.

Podczas tych wyjątkowych warsztatów poznamy wspaniałe, mocne smaki, bogactwo kolorów, przypraw i świeżych składników. Nauczycie się trików kucharskich oraz poznacie wiele ciekawostek dotyczących kultury, gotowania i jedzenia, a wszystko to pod czujnym okiem Szefa Kuby Steuermarka. Wspólnie przygotujemy niezwykle smaczne klasyki kuchni bliskowschodniej - Kibbe oraz Kuskus z Tabbouleh.

Na zakończenie warsztatów ONLINE będziecie mieli okazję zadać pytania Szefowi Kuchni, który rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Będzie inspirująco i niezwykle smacznie! Do zobaczenia

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Bilet, wolne miejsca: 8

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 20,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł