Wydarzenia

Zamówienie

Moriah Woods w Aquarium

 Bielsko-Biała

 Klubokawiarnia Aquarium (Galeria Bielska BWA)
 ul. 3 Maja 11

  16.07.2020

 19:00

 Ceny biletów

 35 zł

Moriah Woods - amerykańska wokalistka, multiinstrumentalistka, kompozytorka, autorka tekstów, singer-songwriterka.
Pochodzi ze stanu Colorado USA. Jej rodzina posiada silne tradycje muzyczne, muzykę ma w krwi - jej matka jest skrzypaczką, a ojciec był muzykiem rockowym. Już jako nastolatka wyprowadziła się z domu by grać i podróżować po USA.
W grudniu 2013 roku ukazał się debiutancki album Moriah zatytułowany ‘Bring The Rain’. Krążek zawiera dziesięć kompozycji utrzymanych w stylistyce amerykańskiej muzyki folkowej lat 20 tych XX wieku.
W 2016 roku wraz z zespołem wydała swój pierwszy album w całości skomponowany i zarejestrowany w Polsce (“The Road To Some Strange Forest”)

BILETY:
25 zł przedsprzedaż
35 zł w dniu koncertu
W związku z obowiązującymi przepisami, ilość biletów ograniczona!

Prosimy o przestrzeganie zasad higienicznych związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w tym m.in. o zachowanie 2-metrowej odległości między słuchaczami.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, konsumpcja podczas koncertu zwalnia z obowiązku zakładania maseczki (kawka, ciacho i takie tam).

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Aquarium, wolne miejsca: 17

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 35,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł