Wydarzenia

Zamówienie

Stand-up: Karol Modzelewski, Rafał Banaś

 Duszniki-Zdrój

 Teatr Zdrojowy im. Fryderyka Chopina
 ul. Parkowa

  02.08.2020

 19:00

 Ceny biletów

 40, 50 zł

Karol Modzelewski – komik, stand-uper, prezenter RMF FM, podróżnik, kochanek, człowiek renesansu.
Przeszedł kiedyś Contrę na Pegazusie na 4 życiach.
Współtworzył duet Bękarty Stand-Upu.
Występował w MTV, TVN, Polsat, TVP, Comedy Central.
Uwielbia kontakt z publiką, humor abstrakcyjny i ser.

Karol wystąpi z programem 'Afryka':
"Afryka" to unikalny program stand-upowy, łączący osobę komika z elementami multimedialnymi, dzięki czemu brak sceny, czy publiki nie odbija się tak mocno na całości widowiska.
To opowieść z amatorskiego rajdu Budapest-Bamako, w którym brał udział Karol Modzelewski z drugim kierowcą. To 9tys. kilometrów do pokonania w 3 tygodnie, w 90% przez Afrykę. Wybrali się autem, które nie nadaje się do jazdy, po drodze zamieniając auto w objazdowe kino i wyświetlając Afrykańskim dzieciom polskie kreskówki.
W swoim programie Karol posługuje się zdjęciami i fragmentami filmów nakręconymi w trakcie rajdu. Dlatego możemy nie tylko usłyszeć, ale też zobaczyć to jak pokonywali pustynię, uciekali przed wojskiem, błądzili w buszy czy handlowali z kokainową mafią.
To niewiarygodna opowieść nasycona dopracowanym i oszlifowanym, wysmakowanym humorem.

Rafał Banaś – trener pływania i życia, który kiedyś występował w ekipie Atomówcy. Teraz lata solo jak Han, a swoimi historiami obdarza wszystkich zainteresowanych. Poza tym świetny koleś z nieograniczoną wyobraźnią, żongluje żartami i ostrymi puentami. Odwieczny wróg Misia Uszatka i szarej rzeczywistości. Jego historie przeniosą Was w świat niecodziennych wyzwań

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

bilet normalny, wolne miejsca: 28

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 50,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł

bilet grupowy (powyżej 10 os.), wolne miejsca: 40

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 40,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł