Wydarzenia

Zamówienie

Event Artystyczny w Czerwonym Fortepianie

 Kielce

 Klub Czerwony Fortepian
 ul. Piotrkowska 12

  18.07.2020

 20:00

 Ceny biletów

 10 zł

Zapraszamy na rozrywkowy i kulturalny wieczór w Czerwonym Fortepianie, Piotrkowska 12 (Kielce), z udziałem DJ-ów, muzyków, wokalistów i instrumentalistów, z dostępem do pełnej karty menu oraz wszelkich innych atrakcji. Wieczór zacznie się o 20.00, a o jego poziom zadbają najlepsi wykonawcy w branży. Doskonały nastrój i świetna zabawa są zagwarantowane!

…………………………….

Czerwony Fortepian nie jest instytucją, placówką, dyskoteką czy centrum kultury. To raczej pomysł, inicjatywa i sposób na szeroko rozumianą zabawę, rozrywkę, edukację i współpracę. Nie kopiujemy i nie udajemy, nie ścigamy się z czasem ani konkurencją. Chcemy Gościom zapewnić rozrywkę i relaks najlepiej jak się da. Zawsze i chętnie przyjmujemy wszystkie inicjatywy i propozycje współpracy, szanujemy i doceniamy wszelką aktywność społeczną.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

parter, wolne miejsca: 150

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 10,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł