Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja

 Zabrze

 Dom Muzyki i Tańca
 ul. Gen. de Gaullea 17

 27.06.2021

 16:00

 Ceny biletów

 110, 120, 129, 140, 149, 200, 220 zł

Ale się stęskniliśmy!

Po miesiącach tworzenia nowości, dopracowywania materiału w czterech ścianach, niezliczonych próbach w domu, wreszcie nadszedł czas, kiedy znów możemy się spotkać. Wracamy z ogromną energią i chęcią rozbawienia Was. Bo nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo!

W tym roku zabieramy Was do studia telewizji śniadaniowej, w której zaserwujemy dawkę aktualności, spotkania z niezwykłymi osobistościami i rozmowy, jakich jeszcze nie było.

Na scenie jak zwykle mieszanka wybuchowa – zestaw artystów wybitnych: po raz pierwszy w roli prowadzących Kabaret K2, który pokochaliście podczas poprzednich edycji PNK, a także artyści z samej czołówki – Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki oraz po raz pierwszy w naszej ekipie Kabaret Młodych Panów!

Przed Wami zupełnie nowa Polska Noc Kabaretowa złożona z samych premierowych skeczy, dla wszystkich stęsknionych dobrej rozrywki i beztroskiej zabawy. A wszystko to w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

Rozwiń

W związku z rozporządzeniem Głównego Inspektora Sanitarnego jesteśmy zmuszeni udostępnić na widowni co drugie miejsce. OSOBY, KTÓRE ZAMIESZKUJĄ RAZEM, LUB PRZEBYWAJĄ WE WSPÓLNYCH GOSPODARSTWACH MOGĄ ZAJMOWAĆ MIEJSCA OBOK SIEBIE.