Pikantni
Wrocław
Teatr Muzyczny Capitol
ul. Marszałka J. Piłsudskiego 72
08.03.2021
17:30
Ceny biletów
95, 100, 140 zł
Gorąca komedia obyczajowa, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Wystawiana setki razy w całej Polsce – zawsze entuzjastycznie przyjmowana przez publiczność.
Dwie znudzone sobą pary, Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Poznają się w portalu randkowym i umawiają się na wspólną intymną schadzkę.
Bohaterowie, podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się, co z tego wyniknie. Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph wiedzą, na co się decydują?
To spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.
Wartkie tempo, humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi – to wszystko znajdziemy w komedii Stefana Vögla. „Pikantni” to materiał na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnego małżeństwa. Dawka zdrowego śmiechu z bezkrytycznej pogoni za wolnością.
Obsada:
Barbara Kurdej-Szatan/Monika Dryl
Mikołaj Krawczyk/Maurycy Popiel
Anna Mucha
Michał Ziembicki
Spektakl od 18. roku życia
Czas trwania: 110 minut z przerwą
Jak dokonać rezerwacji?
Plan sali