Stand-up Kings Jakub Poczęty & Michał Pałubski

 Toruń

 Lizard King
 ul. Kopernika 3

 miejsca nienumerowane

 Nazwa sektora

 10.02.2021

 20:00

 82

 Ilość wolnych biletów

Czas utrwalić i wypuścić do sieci to, z czym jeździliśmy przez cały rok (z małą, kilkumiesięczną przerwą)
A nie ma lepszego miejsca na nagranie programu niż najlepsza toruńska scena stand-upowa w Lizard King!

Wystąpią dla Was:
Michał Pałubski - najbardziej giętki spośród wszystkich gwiazd polskiego kabaretu, teraz w znanej dotąd tylko najbliższym roli - szczerego do bólu faceta u progu czterdziestki stojącego na kolejnym życiowym rozdrożu!
Michał porzuca dawne sceniczne kreacje , by w bezkompromisowym Stand upie z ironicznym dystansem podzielić się spostrzeżeniami na temat otaczającego nas świata. Chcesz wiedzieć co o wychowywaniu pyskatego dziecka, modzie fit czy narkotykach myśli facet, którego wk**rw aż rozsadza od środka? Przyjdź, posłuchaj i niech Ciebie też skręci... ze śmiechu.

Jakub Poczęty - czujny człowiek, któremu nie umknie, nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim. Gospodarz toruńskiej sceny.

Rozwiń

Plan sali