Fairy Tale Story - Bajkowa uczta dla całej rodziny

 Warszawa

 Cook Story by Samsung
 ul. Klimczaka 1 lok 13

 Bilet

 Nazwa sektora

 29.11.2020

 16:00

 8

 Ilość wolnych biletów

Wraz z młodym Szefem Kuchni Michałem Toczyłowskim zapraszamy wszystkich na wspólne, RODZINNE GOTOWANIE ONLINE!

Tym razem skupimy się na wspaniałych bajkach Disneya - a konkretniej na pyyyysznych potrawach rodem z kochanych przez Dzieci bajek!

Rodzinne gotowanie to doskonała okazja do kreatywnego spędzenia czasu, obudzenia w dzieciach nowych pasji do gotowania i nauczenia się nowych przepisów! To także idealny sposób na nudę... Zamiast siedzieć przed komputerem, czy telefonem pokażmy dzieciom, że gotowanie może być wspaniałą, rozwijającą zabawą! :)

Podczas warsztatów nauczymy się prostych i przepysznych dań w nieco innej "bajkowej" odsłonie... Gwarantujemy, że przygotowanie ich sprawi Wam ogromną radość!

Poznamy super przepisy na ZAKOCHANY MAKARON - czyli spaghetti z sosem pomidorowym i słynnymi klopsikami z "Zakochanego Kundla" - idealnie nadający się rodzinny obiad. Przygotujemy także pyszne CIASTECZKA Roszpunki z filmu "Zaplątani" oraz pyszne PTYSIE Kronka rodem z bajki „Nowe szaty króla”.

Na zakończenie warsztatów ONLINE będziecie mieli okazję zadać pytania Szefowi Kuchni, który rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Będzie inspirująco i niezwykle smacznie!

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia! <3

Rozwiń

Plan sali