Ga-Ga Zielone Żabki i The Bastard

 Mikołów

 Mikołowski Klub Studencki Fraktal
 ul. Karola Miarki 15

 miejsca nienumerowane

 Nazwa sektora

 27.06.2021

 19:00

 17

 Ilość wolnych biletów

Ga-Ga Zielone Żabki zagrają w Mikołowie - to dobra wiadomość dla wszystkich spragnionych punkrockowych dźwięków! Prośba do Was udostępniajcie wydarzenie u siebie, zapraszajcie znajomych niech wieść się niesie.
Bilety: 25 zł przedsprzedaż (można zamawiać przez maila gagazz.sklep@gmail.com do 18.11), w dniu koncertu 35 zł.
Support: The Thinners
ZIELONE ŻABKI i GA-GA to dwa zespoły które na przełomie lat 80 i 90 namieszały sporo w polskiej, niezależnej, scenie muzycznej, głównie za sprawą Festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty pisane wtedy, zaskakują aktualnością. Główną postacią w tych działaniach jest Smalec - wokalista, basista, gitarzysta, autor tekstów. W 2005 roku do składu dołączył Lisu w tym czasie doszło do połączenia zespołów pod podwójną nazwą GA-GA ZIELONE ŻABKI.
Koncerty GA-GA-ZŻ są zawsze energetyczne - widzimy ich w dobrej formie, zarówno w małych klubach, jak i na dużych scenach. Nowe kawałki i oldskulowe numery jak „Kultura” czy „Olewaj system” są skuteczne w każdych warunkach - to zawsze punkrockowa mieszanka wybuchowa!
The Bastard - Punk Rock Myślenice/Kraków
Na punkowej scenie od 13 lat. Na koncie mają cztery długogrające płyty oraz split "Hardcore Punk Rock Unite". Mnóstwo koncertów u boku takich zespołów jak The Analogs, Psy Wojny, Zielone Żabki, Prawda czy Sedes oraz wielu innych kapel. Występowali też na scenach wielu festiwali m.in. Przystanek Woodstock, Rock Na Bagnie, Cieszanów Rock Festiwal i Czochraj Bobra Festiwal. Chłopaki są w trakcie przygotowywania szóstego studyjnego albumu.
Skład:
Przemek - wokal
Grzegorz - gitara solowa, wokal
Rafał - gitara rytmiczna, wokal
Wojciech - bas, wokal
Krystian - perkusja

Rozwiń