Strzegomski Piknik Kabaretowy

 Strzegom

 Stadion miejski OSiR
 Adama Mickiewicza 2

 Stadion Miejski

 Nazwa sektora

 26.06.2021

 18:00

 118

 Ilość wolnych biletów

Strzegomski Piknik Kabaretowy - Na to wypełnione po brzegi uśmiechem wydarzenie zapraszamy 26 czerwca o godzinie 18:00 na Stadion miejski OSiR gdzie na scenie wystąpią:

Piotr Bałtroczyk - to znany kabareciarz i konferansjer. Swoistą sztukę słowa, pełną humoru i bardzo dobrego gustu opanował w sposób perfekcyjny. To jak postrzega świat wokół siebie jest ciekawie - zabawne, to jak go potem ubiera w słowa jest perfekcyjną żonglerką wyrazów, daleką od banałów czy naciąganych dowcipów. Prowadził i prowadzi niemal wszystko, w tym samochody i motocykle. Wystąpił w kilkuset programach telewizyjnych jako prowadzący lub wykonawca. Prowadził setki imprez estradowych i łatwiej wymienia te, których nie prowadził, niż odwrotnie.

oraz

Kabaret Nowaki - to młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów. Ich talent i kreatywna praca przynoszą rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sal i śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej. W skład kabaretu wchodzą Adrianna Borek – kobieta, potrafiąca wcielić się w każdą postać, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg – pełni energii, którą zarażają widownię.

Rozwiń