• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Poligon Kabaretowy

 Zielonki-Parcela

 Sala widowiskowa Domu Kultury St Babice
 ul. Południowa 2

 09.02.2023

 19:00

 90 min.

 CZAS TRWANIA

 Ceny biletów

 80 zł

Artyści „Kabaretu na żywo” ruszają w nową trasę!

Zobaczycie nowe i premierowe skecze w świetnym wykonaniu.

Rewelacyjna atmosfera i mnóstwo pozytywnej energii.

Poligon Kabaretowy to jedyna w swoim rodzaju impreza, na której możesz zobaczyć jak powstają skecze, które później będziesz mógł zobaczyć w telewizji i na scenach całej Polski.

Zapraszają:

Ewa Błachnio:
W latach 2000–2014 była członkinią Kabaretu Limo.
Obecnie wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą prowadzi audycję Poliż temat w radiu RMF FM

Kabaret Chyba:
Kabaret Chyba to nie tylko występy estradowe. To także programy w radiu, występy w programach telewizyjnych, felietony do gazet, prowadzenie imprez, organizacja jedynej cyklicznej imprezy kabaretowej we Wrocławiu i wiele innych zajęć.

Kabaret Czesuaf:
Czesuaf – doświadczony, ale ciągle jeszcze młody kabaret z Poznania. Prezentujący inteligentny, niebanalny humor dla widzów na scenach całej Polski. Trzej fajni faceci i jedna fajna babka.

Wojciech Tremiszewski
to dramatopisarz, reżyser oraz aktor. Członek byłego Kabaretu Limo. Występował w programach telewizyjnych „I Kto To Mówi?”, „Dzięki Bogu Już Weekend”, „Orłoś Kontra”. W popularnym serialu improwizowanym „Spadkobiercy” wciela się w postać Warrena. Jest także dyrektorem artystycznym jednego z największych ogólnopolskich festiwali impro – Podaj Wiosło.

Zdolni i Skromni:
stworzony został spontanicznie, zrobił coś, czego się w ogóle nie spodziewaliśmy. Trochę dlatego, że zrobiliśmy to z radości, trochę dlatego, że nudziliśmy się w domach

Rozwiń