• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Dzień Kobiet w WCK

 Wodzisław Śląski

 Wodzisławskie Centrum Kultury
 Kubsza 17

 12.03.2023

 18:00

 Ceny biletów

Muzyczna uczta na Dzień Kobiet

Jesteś kobietą i chcesz w wyjątkowy sposób celebrować swoje święto? A może szukasz pomysłu by niebanalnie uczcić dzień swojej ukochanej? Koncert z okazji Dnia Kobiet w Wodzisławskim Centrum Kultury to coś dla Ciebie! O nastrój zadba Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa. Będzie to prawdziwa muzyczna i nie tylko... uczta.

Święto płci pięknej to doskonały pretekst do wyjścia z domu w pojedynkę, w parze lub w grupie przyjaciół. W sobotni wieczór, 12 marca w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się koncert w wykonaniu Wodzisławskiej Orkiestry Rozrywkowej. Publiczność usłyszy popularne utwory zaaranżowane na orkiestrę. Będzie to np. „Love me like You do” Ellie Goulding czy „Havana” Camilii Cabello. W orkiestrze usłyszymy skrzypce, altówkę, klarnet, flet, obój, saksofon altowy, tenorowy, trąbki, puzony, gitarę basową, gitarę elektryczną, perkusję i klawisze. Towarzyszyć jej będą wokalistki, które dodadzą kolorytu całemu występowi.

Ten wyjątkowy wieczór umili zabranym słodka niespodzianka przygotowana przez organizatora.

Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa działa od dziesięciu lat w Amatorskim Ruchu Artystycznym WCK. – Bardzo się cieszę, że wystąpimy przed wodzisławską publicznością. Serdecznie zapraszam na nasz koncert i liczę na to, że propozycja orkiestry na sobotni wieczór trafi w Państw gust – zachęca Marek Sobota, dyrygent i założyciel orkiestry.

Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury 12 marca o godzinie 18:00. Bilety w cenie 35 zł dostępne w kasie WCK oraz online na stronie: www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet.

Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

Rozwiń