• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

MAX MULARCZYK - TO NIE BYŁ DOBRY ROK - recital

 Racibórz

 RCK RDK - sala widowiskowa
 ul. Chopina 21

 widownia na scenie

 Nazwa sektora

 18.02.2023

 18:00

 40

 Ilość wolnych biletów

Max Mularczyk - wokal, fortepian
Adam Szramowski - gitara
gościnnie Ada Górka - wokal

Max Mularczyk – raciborzanin, pianista, wokalista, prawnik. Absolwent Szkoły Muzycznej II stopnia w Rybniku w klasie organów. Od lat związany z Raciborskim Centrum Kultury, a przede wszystkim z Klubem Poezji Śpiewanej ATLANTYDA. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie. Muzyka jest jego największą pasją, najlepiej czuje się przy pianinie, komponując . Zaczynał od Bacha i organów klasycznych, które porzucił na rzecz muzyki nieco bardziej rozrywkowej. Grywał w zespołach, akompaniował, ma na swoim koncie kilka festiwali, udział w „Szansie na Sukces”, najbliżej mu do popu, w poszukiwaniu tekstów często sięga do poezji.

Singiel „To nie był dobry rok”, do którego tekst napisała Daria Ryczek-Zając, a za produkcję odpowiada Kuba Dąbrowski, utrzymany jest w elektronicznym klimacie lat 80-tych. Utwór został ciepło przyjęty co zaowocowało m.in pojawieniem się na kilku kluczowych playlistach na popularnej platformie „Spotify.

Honorowane raciborskie karty: ,,Senior 60+'', ,,Rodzina+''
Dodatkowo do nadycia ,,Bilet+’’ w cenie: 20zł - RCK zapewnia profesjonalną opiekę nad dzieckiem podczas koncertu (kolejne rodzeństwo 10 zł), honorowane karty ,,Rodzina+’’**

Rozwiń