Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

Kredyt Zaufania - Teatr KTO

Czy wiesz, ile czasu zajmują kobiecie czynności przygotowawcze do seksu? Czy twoja matka spełnia kryteria „wielkiego PRL-owskiego chomika”? Gdzie na mapie Warszawy jest punkt bezseksualnego stręczycielstwa i o kim zwykle fantazjują kobiety? Na te pytanie znajdziesz odpowiedź podczas spektaklu one woman show "Kredyt Zaufania"!

Na scenie króluje zdolna aktorka młodego pokolenia Iza Kała. Wspiera ją wspaniały duet kobiet: Zuzia Falkowska, twórczyni akompaniamentu w stereo i 3D oraz Aneta Wróbel-Wojtyszko, reżyserka i autorka sztuk, seriali, musicali i filmów fabularnych.

„Kredyt Zaufania” jest idealny na depresyjny śnieżny szwedzki poniedziałek. To lekki i dowcipny show o sprawach nieważnych i podstawowych, takich jak : związki, seks , czy niespełnione marzenia. Głównym walorem spektaklu jest mało znana aktorka, która bawi do łez, choć nie rozbiera się ani razu przez godzinę. Fantastyczny podkład muzyczny w wykonaniu wybitnej wiolonczelistki Zuzanny Falkowskiej wypełnia pustkę między słowami idealnie, akustycznie i na żywo.

Dodatkowo kusi fakt, że każdy widz dostanie kolorowy balonik. Gratis.

Zapraszamy!

Aktorka: Izabela Kała
Tekst/reżyseria: Aneta Wróbel-Wojtyszko
Ilustracja muzyczna: Zuzanna Falkowska
Produkcja: Bartosz Reetz „Sartoris Film”

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
13 grudnia 19:00 Kraków, Scena Klasyczna Akademii Sztuk Teatralnych
brak biletów