Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Diamentowy JUBILEUSZ IRENY SANTOR
Irena Santor - niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w tym roku obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie wspólnie z Państwem podczas wyjątkowej trasy koncertowej „JUBILEUSZ. Śpiewam, czyli jestem”.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki, uhonorowaną przyznaniem tytułu doctor honoris causa Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą, a publiczność niezmiennie ma potrzebę obcowania z Jej osobowością wypełniając po brzegi sale koncertowe.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który wypełnią piosenki starannie na tę okazję wybrane przez Artystkę, piosenki które z Jej punktu widzenia były i są ważne, melodie które wpisały się w Jej życie, ale także w Państwa serca i wspomnienia. Zabrzmią zatem niezapomniane przeboje, a także nowe piosenki, które niosą przesłanie Artystki i już znalazły uznanie publiczności. Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Ireny Santor.

Zapraszamy na spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
20 października 17:00 Częstochowa, Filharmonia Częstochowska
BILETY
22 października 19:00 Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
BILETY
02 listopada 18:00 Płock, Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Szymanowskiego
BILETY
14 listopada 19:00 Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.
BILETY
23 listopada 17:00 Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza
BILETY
24 listopada 17:00 Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa
BILETY
01 grudnia 19:00 Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław
BILETY
07 grudnia 17:00 Katowice, Filharmonia Śląska
BILETY
23 lutego 18:00 Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki
BILETY
14 marca 18:00 Łódź, Teatr Muzyczny
BILETY
25 marca 19:00 Poznań, Aula UAM
BILETY
26 kwietnia 18:00 Olsztyn, Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego
BILETY
21 maja 19:00 Bolesławiec, Bolesławiecki Ośrodek Kultury
BILETY