Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Diamentowy JUBILEUSZ IRENY SANTOR
Irena Santor - niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w tym roku obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie wspólnie z Państwem podczas wyjątkowej trasy koncertowej „JUBILEUSZ. Śpiewam, czyli jestem”.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki, uhonorowaną przyznaniem tytułu doctor honoris causa Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą, a publiczność niezmiennie ma potrzebę obcowania z Jej osobowością wypełniając po brzegi sale koncertowe.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który wypełnią piosenki starannie na tę okazję wybrane przez Artystkę, piosenki które z Jej punktu widzenia były i są ważne, melodie które wpisały się w Jej życie, ale także w Państwa serca i wspomnienia. Zabrzmią zatem niezapomniane przeboje, a także nowe piosenki, które niosą przesłanie Artystki i już znalazły uznanie publiczności. Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Ireny Santor.

Zapraszamy na spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
23 czerwca 19:00 Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
BILETY
26 czerwca 19:00 Łódź, Teatr Muzyczny
BILETY
29 czerwca 19:00 Poznań, Aula UAM
BILETY
20 września 18:00 Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
BILETY
04 października 17:00 Leszno, Miejski Ośrodek Kultury
BILETY
12 października 19:00 Olsztyn, Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego
BILETY
17 października 18:00 Włocławek, Centrum Kultury "Browar B."
BILETY
08 listopada 17:00 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój
BILETY
08 listopada 17:00 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój
BILETY
22 listopada 18:00 Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska
BILETY
29 listopada 18:00 Cieszyn, Teatr im. A. Mickiewicza
BILETY
10 grudnia 18:00 Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
BILETY
19 grudnia 17:00 Żyrardów, Centrum Kultury w Żyrardowie
BILETY
19 grudnia 17:00 Żyrardów, Centrum Kultury w Żyrardowie
BILETY