Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

Neon Burlesque

Prawdziwe Divy tego miasta wokalistki i tancerki estradowo-eventowej grupy Show Burlesque Dance zapraszają na wyjątkowe wieczory z neo burlesquowymi pokazami.
Kipiący sexapeallem i prawdziwą sztuką taneczną program stworzony przez choreograf Malewska Kinga i tancerki grupy, przeplatany występami konferansjer i teatralnymi skeatch ami.
Dziewczyny w dorobku mają pokazy dla najbardziej luksusowych marek (Lexux, Ford, Mercedes, czterogwiazdkowe hotele i kurorty), a także współpracę ze scenicznymi gwiazdorami ( Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor)

Jesienna edycja to dwa terminy które zawsze dopasowujemy do okoliczności i zbliżających się okazji. Zabierzcie swoich znajomych i spędźcie czas w wyjątkowo artystycznej atmosferze.

Zapraszamy
�11 pażdziernik na "Turn off the Red Light Show" - Wieczór inspirowany piosenką Roxanne z musicalu Moulin Rouge. Dużo i jeszcze więcej kostiumów, w klimacie tanecznej burleski. Wysmakowane pokazy w trzech setach w klimatach: Burlesque, High Heels przez Sexy Dance, Neoburleque, a także Pole Dance, doskonała lokalizacja w centrum stolicy i tylko u nas połączenie tańca i wokalu podczas show na żywo.
�31 październik Halloween owa wersja naszych najpopularniejszych numerów. Będzie dużo make upowej krwi i gnijąca panna młoda. Wokal na żywo i dużo tańca. Postaramy się Was również kokietować ;)

Wystąpią :
Mama Kinga Malewska Kinga - coach kobiecości, charyzmatyczna tancerka o pociągłych ( ających ) ruchach, choreograf i reżyser grupy
Katie Heart Katarzyna Jarzemska - demon wokalu i bomba tańca w filigranowym super ciele. Trenerka Personalna która ma świetnie postawiony głos.
Mara Behl Tamara Elżbieta Behler wokalistka, muzyk, wiolonczelistka i modelka (ale jaka )! Jej show bez sexapeallu ? Are you joking?
Natasha Natalia Popławska piękna, porcelanowa tancerka baletowa, ale jak wykona chair dance z numerem "Bo we mnie jest seks" to ten seks mamy w sobie wszyscy.
Anette Anna Yefimenko Dłuuugie nogi i zwinna piękność o latynoskiej duszy, tancerka styli narodowych.

Wykonają dla Was trzy sety show tanecznego z wokalem a w przerwach wylosujemy wśród Was nagrody od naszych sponsorów:
Kuźnia Golfa i Klinika Piękna Essence, a także vouchery na zajęcia Burlesque Dance

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
31 października 20:00 Warszawa, BARdzo bardzo
BILETY