Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

Bobby McFerrin with Gil Goldstein, David Mansfield, Jeff Carney

Bobby McFerrin na jedynym koncercie w Polsce z nowym projektem! Legendarny wokalista wystąpi 22 listopada w warszawskiej Arenie UrsynówBobby McFerrin bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży.

Koncerty Bobby’ego McFerrina to niezwykłe widowiska wokalne. Podczas listopadowej trasy koncertowej Bobby wystąpi w towarzystwie tria muzycznego!

Na koncercie w Warszawie pojawią się:

Gil Goldstein - wielokrotny zdobywca nagród Grammy, pianista, akordeonista, twórca muzyki filmowej. Goldstein ma na koncie współpracę z Patem Metheny, Billym Cobhamem, Ray’em Baretto czy orkiestrą Gila Evansa. Aranżował muzykę m.in. dla Milesa Davisa, Quincy Jonesa, Stinga, Michaela Breckera, Chrisa Bottiego, Davida Sanborna, Ala Jarreau czy The Manhattan Transfer. W Polsce znany m.in. z tras z Pathem Metheny, prowadzenia Sinfonii Varsovii podczas koncertu Marcus+, czy udziału w Ferrin+. David Mansfield - skrzypek i kompozytor, a także założyciel formacji The Alpha Band. Współpracował z wieloma znakomitymi artystami, takimi jak z Bob Dylan, Johnny Cash, Nanci Griffith, Roger McGuinn, Edie Birckell, Lucinda Williams i wieloma innymi. Jest wybitnym twórcą muzyki filmowej i autorem soundtracków: Heaven’s Gate, Songcatcher, The Ballad of Little Jo, Broken Trail. Jeff Carney - znakomity basista, który współpracował takimi gwiazdami, jak: Stan Getz, Art Farmer, John Abercrombie, Dewey Redman, Bobby Hutcherson, Joe Henderson, Woody Shaw, Freddie Hubbard, Sting, James Taylor, Billy Joel, Elton John czy Barbara Streisand. Na co dzień występuje jako główny basista w The New York Pops Orchestra w słynnej Carnegie Hall. muzyk sesyjny można go usłyszeć na wielu soundtrackach m.in. do filmów Julie & Julia, The Producers czy Shaft 2.

Wszyscy muzycy spotkali się z Bobby McFerrinem w 2013 podczas nagrania płyty i trasy koncertowej SpiritYouAll. Tym razem zaprezentują premierowe nagrania! Kup bilet na koncert Bobby'ego McFerrina w Warszawie i poczuj magię nowego materiału na żywo!

www.bobbymcferrin.com

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
22 listopada 20:00 Warszawa, Arena Ursynów
BILETY