Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Artysta zaprezentuje nowy program koncertowy oparty na premierowym wydawnictwie płytowym, które jesienią 2019 ukaże się w sprzedaży. Na płycie znajdą się Jego ulubione piosenki włoskie i francuskie. Dla miłośników talentu Michała Bajora i sympatyków włoskich i francuskich przebojów będzie to z pewnością niezapomniany koncert!

Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany, nucił ich ponadczasowe piosenki. Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie. Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje , które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. To bardzo zróznicowany recital, od przejmującej “Je sui malade” Dalidy, przez kolorowe “Couleur cafe” Gainsburga , czy roztańczone “Quando, quando”, aż po dramatyczny “Hymn miłości “Edith Piaf. Piosenki w świetnych , większości nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi. W stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.

W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora, uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6 roku życia. Przepraszamy i dziękujemy.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
19 października 18:00 Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury
BILETY
27 października 18:00 Kraków, NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK
BILETY
03 listopada 18:00 Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki
BILETY
09 listopada 20:30 Warszawa, Kuźnia Kulturalna
brak biletów
10 listopada 20:30 Warszawa, Kuźnia Kulturalna
BILETY
06 grudnia 19:00 Gniezno, Aula Szkoła Pomnik Gniezno
BILETY
02 lutego 18:00 Radom, Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga
BILETY
28 lutego 19:00 Kraków, Kijów Centrum
BILETY
29 lutego 19:00 Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka
BILETY
01 marca 18:00 Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
BILETY
03 kwietnia 18:00 Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury
19 kwietnia 18:00 Piła, RCK - Teatr Miejski
BILETY