Repertuar

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Artysta zaprezentuje nowy program koncertowy oparty na premierowym wydawnictwie płytowym, które jesienią 2019 ukaże się w sprzedaży. Na płycie znajdą się Jego ulubione piosenki włoskie i francuskie. Dla miłośników talentu Michała Bajora i sympatyków włoskich i francuskich przebojów będzie to z pewnością niezapomniany koncert!

Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany, nucił ich ponadczasowe piosenki. Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie. Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje , które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. To bardzo zróznicowany recital, od przejmującej “Je sui malade” Dalidy, przez kolorowe “Couleur cafe” Gainsburga , czy roztańczone “Quando, quando”, aż po dramatyczny “Hymn miłości “Edith Piaf. Piosenki w świetnych , większości nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi. W stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.

W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora, uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6 roku życia. Przepraszamy i dziękujemy.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
20 lipca 20:30 Warszawa, Kuźnia Kulturalna brak biletów
21 lipca 20:30 Warszawa, Kuźnia Kulturalna brak biletów
28 sierpnia 19:00 Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska kup bilet
01 października 18:00 Łomża, Centrum Kultury Katolickiej kup bilet
02 października 18:00 Piotrków Trybunalski, Sala Teatralna MOK kup bilet
16 października 18:00 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej kup bilet
05 listopada 19:00 Legionowo, Sala Widowiskowa Ratusza kup bilet
06 listopada 18:00 Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki kup bilet
19 listopada 19:00 Sandomierz, Sala Domu Katolickiego kup bilet
20 listopada 18:00 Starachowice, Park Kultury kup bilet
12 grudnia 18:00 Oświęcim, Oświęcimskie Centrum Kultury kup bilet
17 grudnia 19:00 Inowrocław, Teatr Miejski kup bilet
19 grudnia 18:00 Kraków, Kijów Centrum kup bilet
20 lutego 17:00 Ostrów Wielkopolski, Ostrowskie Centrum Kultury brak biletów