Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

12 Tenorów & Diva

12 TENORÓW & DIVA z Nowego Jorku - Melanie Goerlitz

12 Tenors & Diva, to pierwszy międzynarodowy projekt muzyczny, który powstał w Polsce i jeden z nielicznych na światowym rynku muzycznym Show Business’u, i nie ma sobie równych, zarówno pod względem bogactwa wykonawców, barw, potęgi światowej wokalistyki, jak i poziomu wykonawczego. Producentem programu jest znany od 20 lat światowej publiczności Maestro Woytek Mrozek – producent, dyrygent, kompozytor, aranżer, solista i manager sztuki, artysta o niepodważalnym autorytecie.

Zespół tworzą międzynarodowi artyści – wokaliści grupy LeonVoci – obdarzeni naturalnym i pięknie brzmiącym głosem o wyrazistej i niezwykle barwnej ekspresji oraz zespół Kalophonia, wykonujący głównie utwory nawiązujące do stylu a cappella. Obok nich, na scenie zobaczymy Melanie Goerlitz gwiazdę z Nowego Jorku, która jako solistka bierze udział w wielu produkcjach broadwayowskich, a także koncertuje na scenach USA oraz Europy. Goerlitz jest absolwentką prestiżowego Carnegie Mellon University w Pittsburghu, po którego ukończeniu otrzymała dyplom z wyróżnieniem oraz stypendium na studia mistrzowskie we Włoszech. Po ukończeniu klasy mistrzowskiej Melanie Goerlitz odniosła swój pierwszy sukces - profesjonalny debiut operowy w Nannetta Falstaff i Musetta w Cyganerii, który został zarejestrowany archiwalnie przez Radio City Rocckettes. Melanie Goerlitz zatrudniona jest w amerykańskim „National Tours” jako solistka specjalizująca się w wykonaniach „Swing Broadway Musical i Pop”.

Solistom towarzyszy światowej klasy Narodowa Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lwowskiej INSO, która koncertuje każdego roku w największych salach koncertowych Europy, m.in. w Filharmonii w Berlinie, w Zurychu, w Monachium czy Concertgebouw w Amsterdamie.

Charakterystycznym dla koncertów 12 Tenors & Diva jest wirtuozeria wokalu, kolor wielogłosowości, połączony z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej i instrumentalnej.

W ten magiczny wieczór usłyszymy najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty operetek, oper, musicali oraz aranżacje utworów współczesnych, rockowych i pop kultury takich, jak ponadczasowa Granada Austina Lary, czy też hit Jana Kiepury Brunetki Blondynki, oklaskiwany na całym świecie przebój grupy Il Divo Unbrake My Heart, czy też We Will Rock You zespołu Queen, przeboje grupy ABBA: Mamma Mia, Dancing Queen oraz ponadczasowe hity Whitney Houston - All at once czy I wanna dance with someboby , Hallo - Beyonce czy duet Shallow z Bradlayem Cooperem i Lady Gagą z filmu Narodziny Gwiazdy nagrodzony Grammy w 2018 r. i wiele innych muzycznych niespodzianek.

12 Tenors & Diva, to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności. Każdy koncert jest świętem muzyki wokalnej, a publiczność wprost uwielbia miły i autentyczny, sceniczny wizerunek wykonawców.

Zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników światowej wokalistyki w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
05 marca 19:00 Wrocław, Teatr Polski
BILETY
06 marca 19:00 Stalowa Wola, Miejski Dom Kultury
BILETY
07 marca 19:00 Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia
BILETY
08 marca 17:00 Łódź, Sala koncertowa Filharmonii Łódzkiej
brak biletów
09 marca 19:00 Kielce, Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa
BILETY
10 marca 19:00 Krosno, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza
BILETY
12 marca 17:00 Radomsko, Miejski Dom Kultury
BILETY
12 marca 20:00 Radomsko, Miejski Dom Kultury
BILETY
13 marca 17:00 Tychy, Teatr Mały w Tychach
BILETY
13 marca 20:00 Tychy, Teatr Mały w Tychach
BILETY
14 marca 17:00 Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka
BILETY
15 marca 17:00 Otrębusy, Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze
BILETY
16 marca 19:00 Poznań, Aula UAM
BILETY
17 marca 19:00 Szczecin, Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna
brak biletów
19 marca 19:00 Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
BILETY
20 marca 19:00 Konin, Aula w Centrum Wykładowo-Dydaktycznym
BILETY
21 marca 16:00 Lubin, Centrum Kultury Muza
BILETY
21 marca 19:00 Lubin, Centrum Kultury Muza
BILETY
24 marca 19:00 Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej
BILETY