Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

Musical GREASE

GREASE ?

TO ROZTAŃCZONE LATA 50-TE !

SKÓRA, FURA I ROCK AND ROLL !

Amerykańska szkoła średnia, przystojni, zbuntowani młodzieńcy w czarnych skórzanych kurtkach - niepokorni, typowi młodzi gniewni.

Szybkie samochody, cheerleaderki w różowych strojach i wszechobecna brylantyna! Pierwsze miłosne problemy, zwariowane potańcówki, prawdziwe przyjaźnie. Fantastyczna choreografia i chwytliwe, przebojowe piosenki m.in. "You Are The One That I Want", "Summer Nights" i wiele innych. Kultowy musical, który przenosi widzów w szalone lata 50 - te! "Grease" to także wielki przebój filmowy z 1978 roku, z niezapomnianymi rolami Johna Travolty i Olivii Newton - John. To jeden z najbardziej kultowych filmów muzycznych w historii, nominowany do wielu prestiżowych nagród (w tym m.in. do Oscara i Złotego Globu).

Podczas spektaklu będzie można podziwiać oryginalną, dwupiętrową scenografię, fantastyczne stroje, wspaniałą grę świateł.

Do tego wszystkiego usłyszą Państwo znane z musicalu piosenki w polskich wersjach językowych, zaśpiewane przez doskonałych wokalistów, którzy którzy wcielą się w postaci. Wszystko okraszone będzie stylową choreografią i grą aktorską.

Szykujemy także wiele niespodzianek, m.in na scenie pojawi się... samochód !

Reżyseria: Kacper Wojcieszek, Marcin Borchardt

Choreografia: Kacper Wojcieszek, Jacek Stróż

Scenografia: Beata Jasionek, Maciej Rutkowski

Światła: Alicja Brożyna Nagłośnienie: Paweł Skoczyk

Występują: Magdalena Łoś, Sylwia Piotrowska, Magda Kacperek, Katarzyna Pietrzyk, Paula Kocięcka, Paulina Barów, Cruise von Bardeleben, Paweł Barów, Bartosz Czaja, Jacek Stróż, Dawid Tokarczyk, Marcin Borchardt, Kacper Wojcieszek.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
16 lutego 17:00 Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa
BILETY
07 marca 17:00 Mińsk Mazowiecki, Miejska Szkoła Artystyczna im. K.R. Domagały
BILETY
07 marca 17:00 Mińsk Mazowiecki, Miejska Szkoła Artystyczna im. K.R. Domagały
BILETY
08 marca 17:00 Radom, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej
BILETY