Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

Rewia Burleski Pin Up Candy

Wachlarze z piór, gorsety, pończochy i kąpiel w gigantycznym kieliszku szampana! To niepowtarzalne atrybuty klasycznej burleski, którą będziecie mieli okazję oglądać regularnie w nowym miejscu na burleskowej mapie Warszawy - restauracji Six Seasons!

Zapraszamy Państwa na najbardziej klasyczne pokazy burleski w wykonaniu międzynarodowych gwiazd tego gatunku.
Na scenie wystąpi królowa polskiej burleski Pin Up Candy, gwiazda programów Mam Talent, All Together Now, która swoimi pokazami uwodzi widzów w kraju i za granicą ( m.in. Paryż, Rzym, Moskwa)! Specjalnie dla Was wykąpie się w gigantycznym kieliszku szampana...

W świat eterycznej burleski przeniesie Was Red Juliette, zdobywczyni tytuły na festiwalu burleski w Londynie. Juliette niczym dziewczyna z obrazów Alfonsa Muchy wyczaruje na scenie nieziemsko kobiecy klimat.

Konferansjerem naszych wieczorów z burleską jest profesjonalny MC, Tomasz Kleyff, znany publiczności jako CNE Człowiek Nowej Ery, raper nagrywający płyty z Wujkiem Samo Zło, Baku Baku Skład. W swoim dorobku posiada portfolio dziennikarskie, jako prezenter MTV Polska, prowadzi również liczne festiwale muzyczne. CNE zasiada również w składzie jury programu Śpiewajmy Razem. All Together Now.

 

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
14 grudnia 20:00 Warszawa, Six Seasons - World Orchestra House
BILETY