Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

Stand-up muzyczny Anny Smołowik: Obsesje

Anna Smołowik
"Obsesje"

Zagubienie w pracy, walka o siebie w codziennym pędzie, obsesja dotycząca wyglądu - oto tematy, które aktorka porusza w recitalu.

Śpiewam o obsesjach i nerwicach, które dotykają kobiety - mówi aktorka.

"Obsesje" to muzyczny stand-up powstały z rozmów, plotek, anegdot, obserwacji. Wszystkie dotyczyły obsesji. Jest zatem trochę śmiesznie, trochę wzruszająco – o urodzie, miłości, pracy, ambicjach, kompleksach, zawiedzionych uczuciach, terapii, dietach, zazdrości i namiętności. Z kilkunastu piosenek, wyłania się portret współczesnej kobiety z całym bagażem lęków i nadziei, które towarzyszą jej na co dzień. Teksty Julii Holewińskiej balansujące pomiędzy liryzmem a groteską, okazują się krzywym zwierciadłem, w którym zobaczy się nie jeden z nas.

Teksty: Julia Holewińska

Muzyka: Marcin Macuk, Anna Smołowik, Piotr Stankiewicz

Anna Smołowik za swoje dokonania aktorskie, a w szczególności na spektakl OBSESJE, została wyróżniona nagrodą Talenty Trójki (w kategorii Teatr) przez Program Trzeci Polskiego Radia.

Spektakl OBSESJE grany był na wielu warszawskich scenach, min. w Teatrze Muzycznym Roma, Teatrze Studio, Instytucie Teatralnym, Klubie Komediowym, na Placu Defilad, Sali Koncertowej Polskiego Radia.

OBSESJE gościnnie pojawiły się na scenie min Teatru Starego w Lublinie i w Łódzkim Klubie Wytwórnia. Fragmenty spektaklu grane były gościnnie podczas koncertów Artura Andrusa.

RECENZJE:

Liczy się sama Anna Smołowik, która wypełnia sobą całą scenę, kipi energią, uwodzi publiczność. Bywa zabawna albo bardzo zabawna, czasami też wzruszająca. (...) Wróże temu wieczorowi duże powodzenie, bo niewiele mamy tak uzdolnionych i zwyczajnie sympatycznych aktorek, no i niewiele scenicznej rozrywki w dobrym guście. Jacek Wakar

TRAILERY i fragmenty występu:
https://www.youtube.com/watch?v=K1B-bFDW0eE
https://www.youtube.com/watch?v=deW1MVQ4UkM
https://www.youtube.com/watch?v=5zbNQl9ztAA

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
23 listopada 18:00 Wołomin, Miejski Dom Kultury
BILETY