Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

"MOTYL" - spektakl teatru tańca

Zapraszamy na spektakl, pt."MOTYL” opowiadający o reżimie panującym w szkole baletowej, poświęceniu w drodze do realizowania pasji i spełniania swoich marzeń, przygotowany przez młodzieżowy Teatr Tańca AFERA w Służewskim Domu Kultury.   Spektakl dedykowany jest młodzieży z klas V-VIII szkoły podstawowej, klas ponadpodstawowych oraz dorosłym.

Spektakl jest wystawiany w sali widowiskowej Służewskiego Domu Kultury w Warszawie przy ul. Bacha 15 (metro SŁUŻEW).   Rezerwacje grupowe i pytania proszę kierować na adres mailowy: j.zielinski@sdk.waw.pl   Cena biletu: - 10 PLN / dorośli - 5 PLN / uczeń do 18 r.ż., senior
- bezpłatna wejściówka / opiekun grupy 15 os. ____________________________________________________   Poruszeni samobójstwem jednej z uczennic chcemy wspólnie z widzami zastanowić się, ile człowiek jest w stanie znieść, aby podążać za swoim marzeniem, a kiedy już tam dotrze - czy nie zgubił po drodze czegoś cennego? Spektakl zawieszony między tańcem, słowem, wspomnieniami tych, które to przeżyły... lub nie.   Scenariusz opiera się na wspomnieniach tancerek, które uczęszczały do szkoły baletowej.
Posługujemy się uniwersalnym językiem, jakim jest taniec.   Jest to już piąta premiera Teatru Tańca AFERA. Wcześniejsze: "UCIEKINIER", "ID..EGO..SUPER", "KRÓLOWA", "WSZYSTKIE NIEPRZESPANE NOCE", prezentowane były na festiwalach i konkursach teatralnych w kraju i za granicą zbierając pochlebne opinie krytyków teatru amatorskiego.
"MOTYL", zdobył pierwszą nagrodę podczas XXV Mazowieckiego Przeglądu Teatrów Dzieci i Młodzieży im. Piotra Grabowskiego "MASKA" w Warszawie.

Spektakl, zdobył także uznanie podczas międzynarodowego festiwalu teatrów młodzieżowych "interTWINed 2019" i został zaprezentowany młodzieży z Polski, Niemiec, Francji, Włoch, Estonii i Irlandii w Piccolo Theater w Cottbus (Niemcy).   Już niebawem, spektakl, zostanie zaprezentowany podczas Festiwalu Teatru Niemego w Kielcach.   W 2019 r., zespół uczestniczył w projekcie "PORANDO NO KODOMOTACHI - ZNACZY DZIECI Z POLSKI", w ramach którego, wspólnie z Fundacją im. Ireny Kwiatkowskiej uczestniczył w 10 dniowym turnee po Japonii, na zaproszenie Polsko-Japońskiego Towarzystwa Wymiany Kulturalnej (POLJA).   O grupie: https://sdk.waw.pl/warsztaty/dzieci/teatr-tanca-afera   Teatr Tańca AFERA: https://www.facebook.com/aferakontra/   Fragment poprzedniego spektaklu wystawianego podczas "interTWINed 2017" (od 4:45): https://www.youtube.com/watch?v=Vw6lvGWFMpg
Rozwiń
Data Godzina Miejsce
29 października 19:00 Warszawa, Służewski Dom Kultury - Sala widowiskowa (SDK)
BILETY
30 października 12:00 Warszawa, Służewski Dom Kultury - Sala widowiskowa (SDK)
BILETY