Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Sławek Uniatowski - The best of

„ The Best of” czyli wyjątkowy koncert z autorskimi utworami Sławka Uniatowskiego oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Podczas koncertu nie zabraknie takich utworów jak " Honolulu", czy " 5 rano". Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.
Sławek Uniatowski - Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project.
Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble.
Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
08 października 19:30 Tychy, Teatr Mały w Tychach
brak biletów
27 października 17:00 Piła, RCK - Teatr Miejski
KUP BILET
27 października 19:30 Piła, RCK - Teatr Miejski
brak biletów
30 października 20:00 Jelenia Góra, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida
brak biletów
13 listopada 19:00 Chełm, Chełmski Dom Kultury
brak biletów
21 listopada 17:00 Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia
brak biletów
21 listopada 19:30 Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia
brak biletów