Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

1800 GRAMÓW (2D)

Polska2019/105min.Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Różczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
15 listopada 18:00 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
BILETY
15 listopada 18:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
BILETY
15 listopada 18:00 Złotów, Dom Kultury
BILETY
15 listopada 18:15 Ińsko, Ińskie Centrum Kultury
BILETY
15 listopada 18:15 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
BILETY
15 listopada 18:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
15 listopada 19:45 Świdnik, Kino Lot
BILETY
15 listopada 20:00 Złotów, Dom Kultury
BILETY
15 listopada 20:20 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
15 listopada 20:30 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
BILETY
15 listopada 20:30 Żyrardów, Kino Len
BILETY
16 listopada 15:40 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
16 listopada 16:00 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
BILETY
16 listopada 16:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
BILETY
16 listopada 17:00 Świdwin, Świdwiński Ośrodek Kultury - Zamek
BILETY
16 listopada 18:00 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
BILETY
16 listopada 18:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
BILETY
16 listopada 18:15 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
BILETY
16 listopada 18:30 Złotów, Dom Kultury
BILETY
16 listopada 19:45 Świdnik, Kino Lot
BILETY
16 listopada 20:20 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
16 listopada 20:30 Złotów, Dom Kultury
BILETY
16 listopada 20:30 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
BILETY
16 listopada 20:30 Żyrardów, Kino Len
BILETY
16 listopada 21:00 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu
BILETY
17 listopada 14:00 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu
BILETY
17 listopada 16:00 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
BILETY
17 listopada 16:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
BILETY
17 listopada 16:40 Żyrardów, Kino Len
BILETY
17 listopada 18:00 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
BILETY
17 listopada 18:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
BILETY
17 listopada 18:00 Złotów, Dom Kultury
BILETY
17 listopada 18:15 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
BILETY
17 listopada 18:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
17 listopada 19:45 Świdnik, Kino Lot
BILETY
17 listopada 20:00 Złotów, Dom Kultury
BILETY
17 listopada 20:15 Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury
BILETY
17 listopada 20:15 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu
BILETY
17 listopada 20:20 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
17 listopada 20:30 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
BILETY
17 listopada 20:30 Żyrardów, Kino Len
BILETY
18 listopada 14:00 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu
BILETY
18 listopada 16:00 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
BILETY
18 listopada 16:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
BILETY
18 listopada 18:00 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
BILETY
18 listopada 18:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
BILETY
18 listopada 18:00 Złotów, Dom Kultury
BILETY
18 listopada 18:15 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
BILETY
18 listopada 18:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
18 listopada 18:40 Żyrardów, Kino Len
BILETY
18 listopada 19:45 Świdnik, Kino Lot
BILETY
18 listopada 20:00 Złotów, Dom Kultury
BILETY
18 listopada 20:00 Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury
BILETY
18 listopada 20:20 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
18 listopada 20:30 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
BILETY
18 listopada 20:30 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu
BILETY
19 listopada 11:30 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu
BILETY
19 listopada 16:00 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
BILETY
19 listopada 16:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
BILETY
19 listopada 18:00 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
BILETY
19 listopada 18:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
BILETY
19 listopada 18:15 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
BILETY
19 listopada 18:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
19 listopada 19:45 Świdnik, Kino Lot
BILETY
19 listopada 20:00 Żyrardów, Kino Len
BILETY
19 listopada 20:20 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
19 listopada 20:30 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
BILETY
19 listopada 21:00 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu
BILETY
20 listopada 15:30 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu
BILETY
20 listopada 16:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
BILETY
20 listopada 16:00 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2
BILETY
20 listopada 18:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
BILETY
20 listopada 18:40 Żyrardów, Kino Len
BILETY
20 listopada 19:45 Świdnik, Kino Lot
BILETY
20 listopada 20:00 Choszczno, Choszczeński Dom Kultury
BILETY
20 listopada 20:30 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu
BILETY
21 listopada 18:15 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
BILETY
21 listopada 19:00 Międzychód, Centrum Animacji Kultury
BILETY
21 listopada 19:45 Świdnik, Kino Lot
BILETY
21 listopada 20:00 Żyrardów, Kino Len
BILETY
21 listopada 20:30 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
BILETY
21 listopada 21:00 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu
BILETY
22 listopada 13:15 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku
BILETY
22 listopada 18:10 Żyrardów, Kino Len
BILETY
22 listopada 18:30 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku
BILETY
22 listopada 20:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
BILETY
22 listopada 20:00 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu
BILETY
22 listopada 20:15 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
BILETY
23 listopada 13:45 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku
BILETY
23 listopada 16:30 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
BILETY
23 listopada 18:15 Złotów, Dom Kultury
BILETY
23 listopada 20:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
BILETY
23 listopada 20:00 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu
BILETY
24 listopada 13:30 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku
BILETY
24 listopada 14:00 Żyrardów, Kino Len
BILETY
24 listopada 18:10 Żyrardów, Kino Len
BILETY
24 listopada 18:15 Złotów, Dom Kultury
BILETY
24 listopada 19:00 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
BILETY
24 listopada 20:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
BILETY
24 listopada 20:00 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu
BILETY
25 listopada 18:00 Żyrardów, Kino Len
BILETY
25 listopada 18:15 Złotów, Dom Kultury
BILETY
25 listopada 18:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
25 listopada 20:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
BILETY
25 listopada 20:15 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
BILETY
25 listopada 20:30 Miastko, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury
BILETY
26 listopada 18:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
26 listopada 19:00 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój
BILETY
26 listopada 20:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
BILETY
26 listopada 20:15 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
BILETY
26 listopada 21:00 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki
BILETY
26 listopada 21:00 Żyrardów, Kino Len
27 listopada 18:00 Żyrardów, Kino Len
BILETY
27 listopada 18:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
27 listopada 19:00 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój
BILETY
27 listopada 20:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
BILETY
27 listopada 20:15 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
BILETY
27 listopada 20:30 Sulechów, Sulechowski Dom Kultury
BILETY
28 listopada 18:00 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
BILETY
28 listopada 18:10 Żyrardów, Kino Len
BILETY
28 listopada 18:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
28 listopada 19:00 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój
BILETY
28 listopada 20:30 Oborniki, Obornicki Ośrodek Kultury
BILETY
29 listopada 13:15 Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa
BILETY
29 listopada 18:00 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury
BILETY
29 listopada 18:10 Żyrardów, Kino Len
BILETY
29 listopada 20:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
30 listopada 18:00 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury
BILETY
30 listopada 19:00 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój
BILETY
30 listopada 20:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
01 grudnia 18:00 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury
BILETY
01 grudnia 20:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
03 grudnia 20:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
04 grudnia 20:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
05 grudnia 20:15 Krasnystaw, Kino Morskie Oko
BILETY
06 grudnia 17:00 Włoszczowa, Kino Muza
BILETY
07 grudnia 17:00 Włoszczowa, Kino Muza
08 grudnia 17:00 Włoszczowa, Kino Muza
10 grudnia 17:00 Włoszczowa, Kino Muza
BILETY
10 grudnia 18:00 Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa
BILETY
11 grudnia 19:00 Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa
BILETY
12 grudnia 20:00 Pruszków, Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa
BILETY