Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

51. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

PeStKa jest to swoisty poligon doświadczalny, na którym poznańskie kabarety ścierają się ze swoimi nowymi skeczami i piosenkami. Nasza publiczność to wyrocznia, której reakcje decydują o dalszym życiu każdego z nowych skeczy - jeśli się spodoba, wejdzie do programu kabaretu, który go zaprezentował. Jeśli nie - PeStka będzie jedynym miejscem gdzie został zaprezentowany! Gospodarzem imprezy jest kabaret Czesuaf. Podczas wieczoru wystąpią najlepsze poznańskie kabarety. Gościem specjalnym 51. PeStKi będzie Kabaret Kałasznikof.

Kabaret Kałasznikof - w 2018 roku (jak mawia młodzież) “wjechali z buta” w polską scenę kabaretową. Program pt. “Charaktery” okrzyknięty został pełnym sukcesem, a realizacje telewizyjne dla 3 kanałów potwierdziły, że rybniccy kabareciarze przeskoczyli kilka półek w kabaretowych rankingach. Jest okazja aby zobaczyć “na żywo” jakich postępów dokonali i jak “wyrosło” nowe kabaretowe pokolenie na Śląsku.

"Hajs Hajs Bejbe" to program, który zaprezentują podczas 51. Pestki i jest przeznaczony zarówno dla ludzi oszczędnych, jak i rozrzutnych. Dla tych, którzy mają na koncie nadwyżkę i dla tych, którzy wzięli kredyt we frankach. Dla zaradnych i przedsiębiorczych, ale też dla tych, którzy ciągle mieszkają z rodzicami.   

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
27 listopada 19:00 Poznań, Osiedlowy Dom Kultury "Pod Lipami"
BILETY