Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Koncert Muzyki Przedwojennej

Po spektakularnym sukcesie Koncertu Wiedeńskiego agencja muzyczna Tomczyk Art ma zaszczyt zaprosić Państwa na premierę - Koncert Muzyki Przedwojennej. Minęło już 100 lat! Znów mamy lata 20. Przeżyjmy to jeszcze raz... W 2020 roku!

Projekt w wykonaniu niezwykłej grupy wspaniałych artystów Młodego Pokolenia za każdym razem przyjmowanych owacjami na stojąco
w największych polskich salach koncertowych! Tego jeszcze nie było, to promocja wybitnie uzdolnionych polskich artystów, zarówno solistów operowych, musicalowych, jak i instrumentalistów wykonujących to niezwykłe widowisko.

Historia zatacza koło, znów po 100 latach podczas wielkiej trasy koncertowej organizowanej przez agencję muzyczną Tomczyk Art, która swoim zasięgiem obejmie cały kraj, największe polskie i europejskie sale koncerte- usłyszą Państwo nieśmiertelne przeboje, perły polskiej piosenki, przeboje filmowe i operetkowe czasów międzywojennych. Zabrzmią między innymi: "Miłość Ci wszystko wybaczy", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Ada! To nie wypada!", "Powróćmy jak za dawnych lat", "Tango milonga", "Ostatnia niedziela" i wiele, wiele innych niezapomnianych melodii. Nie zabraknie także popisowych tang i czardaszy w wykonaniu niezwykłych, polskich instrumentalistów Młodego Pokolenia.

Usłyszą Państwo między innymi melodie z repertuaru Hanki Ordonównej, Eugeniusza Bodo, Toli Mankiewiczównej, Jana Kiepury i innych. To połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością muzyków wykonujących to niezwykłe widowisko! Nie może Państwa zabraknąć. Zapraszamy serdecznie!

Nota informująca o koncercie i jego opis są pomysłem i własnością firmy Tomczyk Art, os. reprezentująca - Jędrzej Tomczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
27 września 17:00 Wałbrzych, Filharmonia Sudecka
brak biletów
07 listopada 17:00 Bytom, Bytomskie Centrum Kultury
KUP BILET
13 grudnia 17:00 Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny
KUP BILET
18 grudnia 18:30 Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce
KUP BILET
17 stycznia 17:00 Gorzów Wielkopolski, Teatr im. Juliusza Osterwy
KUP BILET
06 lutego 17:00 Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia
KUP BILET
11 kwietnia 17:00 Poznań, Aula UAM
KUP BILET
16 maja 17:00 Szczecin, Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna
KUP BILET
08 października 19:30 Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa
brak biletów
28 listopada 17:00 Łódź, Sala koncertowa Filharmonii Łódzkiej
KUP BILET