• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Paweł Tur

PAWEŁ TUR
MUZYKA | żywiołowość, pop z mocnym akcentem gitar. W muzyce szuka różnorodności, emocji i energii.
Gitara to dla niego najważniejszy instrument: Muzyka to ja, ja to gitara – mówi o sobie Paweł. Gitara też dominuje w jego piosenkach. Najbliższe są mu energiczne dźwięki, ale dobrze czuje się także w balladach. Chce być muzykiem - twórcą, a nie odtwórcą, stąd duży nacisk kładzie na to, żeby być szczerym w tym co robi.

Paweła można usłyszeć w Polsacie śpiewa czołówkę do serialu „Tatuśkowie”

Występował na Galach Polsatu, Miss Polski, gości w programach telewizyjnych takich jak Dzień Dobry TVN
Jego utwory grają takie radia jak Rmf Max, Radio Eska, Supernova, Polskie Radio Program 1 i wiele innych.
Ma na swoim koncie solową płytę „Wilk”.
Jego utwory na Youtube osiągneły milionowe odtworzenia.

Współpracował z takimi twórcami jak Marek Kościkiewicz, Lanberry, Przemysław Puk, Marcin Kindla i Szymon Frąckowiak, Juliusz Kamil Kuźnik i wielu innych.

OSOBOWOŚĆ | siła charakteru, optymizm, żywiołowość, emocje, marzenia, szczerość. Muzyka towarzyszy mu od wczesnego dzieciństwa. Wychował się w domu, w którym zawsze były instrumenty. Od dawna czuje, że scena to jego miejsce. Już w liceum założył swój pierwszy zespół Centrala 57, z którym nagrał 9 płyt i koncertował w całej Polsce. Jego dalsza kariera na scenie zawisła na włosku, kiedy walczył z urazami po wypadku samochodowym. Nie poddał się. Z pomocą przyjaciół powoli wracał do zdrowia i na nowo oswajał gitarę. Historia Pawła pokazuje, że jak się bardzo chce, to można się wydobyć z najtrudniejszych zapaści. GRAJĄC KONCERTY CHCĘ DAWAĆ UŚMIECH NA TWARZY, PRZEŻYWAĆ FAJNE EMOCJE I UWALNIAĆ JAK NAJWIĘCEJ ENDORFINY - PAWEŁ TUR

Podczas koncertu obowiązują:

reguły sanitarne
Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-06-18 20:00 Trzcianka, Mayovka bilety: 248 kup bilet
2023-06-23 20:00 Brzesko, Restauracja RZYM bilety: 76 kup bilet