Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Sławek Uniatowski: The Best Of II - Ciechowski, Wodecki, Zaucha, Sinatra

Po gorąco przyjętej trasie The Best Of, w wypełnionych po brzegi salach, zapraszamy na drugą odsłonę koncertów Sławka Uniatowskiego z utworami swoich największych, muzycznych idoli! Ciechowski, Wodecki, Sinatra, Zaucha. Na jesiennych koncertach nie zabraknie największych utworów z płyty Methamorphosis, a także muzycznych zapowiedzi z nadchodzącego albumu Wielki Błękit, którego premiera będzie miała miejsce w grudniu 2020 roku. Wyjątkowe aranżacje, ciepły barytonowy głos, klimat i atmosfera koncertu sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.

Sławek Uniatowski - Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project.

Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony'ego Bennetta, Nat "King" Cole'a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgeral

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
14 października 19:00 Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki
KUP BILET
19 października 19:00 Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
KUP BILET
25 października 19:00 Wałbrzych, Filharmonia Sudecka
KUP BILET
28 października 19:00 Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
brak biletów
07 listopada 19:00 Łódź, Klub Wytwórnia
KUP BILET
08 listopada 19:00 Konin, Aula im. Jana A. P. Kaczmarka
brak biletów
10 listopada 19:00 Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
KUP BILET
20 listopada 19:00 Lublin, Centrum Spotkania Kultur
KUP BILET
23 listopada 19:00 Gorzów Wielkopolski, CEA Filharmonia Gorzowska
KUP BILET
27 listopada 19:00 Katowice, Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice
KUP BILET
30 listopada 19:00 Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
KUP BILET
07 grudnia 19:00 Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA
KUP BILET