Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy (2D/oryginalny)

Tomasz Komenda miał 23 lata, kiedy jego normalne życie zostało brutalnie przerwane. Z dnia na dzień został zatrzymany, wtrącony do więzienia i oskarżony o morderstwo. Kolejne ekspertyzy potwierdziły jego udział w zbrodni, a wszelkie dowody działały na jego niekorzyść. Przez blisko dwie dekady uwięzienia był bity, zastraszany, upokarzany i zdany tylko na siebie. W końcu, po 18 latach odsiadki, na jego drodze pojawili się prokuratorzy i policjant, którzy postanowili odkryć prawdę stojącą za zagadkową sprawą zatrzymanego.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
24 września 14:00 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku
KUP BILET
24 września 17:00 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe
KUP BILET
24 września 17:00 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku
KUP BILET
24 września 18:00 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
KUP BILET
24 września 18:00 Sławno, Duża sala SDK
KUP BILET
24 września 18:45 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
KUP BILET
24 września 19:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
KUP BILET
24 września 19:30 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste
KUP BILET
24 września 20:00 Sławno, Duża sala SDK
KUP BILET
24 września 20:00 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
24 września 20:15 Działdowo, Miejski Dom Kultury
KUP BILET
24 września 20:30 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury
KUP BILET
24 września 21:00 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
KUP BILET
24 września 21:10 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu
KUP BILET
25 września 15:30 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe
KUP BILET
25 września 16:15 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
KUP BILET
25 września 17:00 Sławno, Mała Sala SDK
KUP BILET
25 września 17:00 Włoszczowa, Kino Muza
KUP BILET
25 września 17:45 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
25 września 18:00 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
KUP BILET
25 września 18:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
KUP BILET
25 września 18:00 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego
KUP BILET
25 września 18:00 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu
KUP BILET
25 września 18:15 Gryfino, Kino Gryf
KUP BILET
25 września 18:15 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku
KUP BILET
25 września 19:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
KUP BILET
25 września 19:30 Łochów, Kino Łochów
KUP BILET
25 września 19:30 Sławno, Mała Sala SDK
KUP BILET
25 września 19:30 Włoszczowa, Kino Muza
KUP BILET
25 września 19:45 Działdowo, Miejski Dom Kultury
KUP BILET
25 września 20:00 Dzierżoniów, Kino Zbyszek
KUP BILET
25 września 20:15 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
KUP BILET
25 września 20:15 Sochaczew, Kino Mazowsze
KUP BILET
25 września 20:15 Człuchów, Kino Uciecha
KUP BILET
25 września 20:15 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu
KUP BILET
25 września 20:30 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury
KUP BILET
25 września 20:45 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
KUP BILET
25 września 21:00 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku
KUP BILET
26 września 13:00 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe
KUP BILET
26 września 16:15 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
KUP BILET
26 września 17:00 Włoszczowa, Kino Muza
KUP BILET
26 września 17:30 Sławno, Mała Sala SDK
KUP BILET
26 września 17:45 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
26 września 18:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
KUP BILET
26 września 18:00 Strzegom, Kino SCK
KUP BILET
26 września 18:00 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego
KUP BILET
26 września 18:00 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu
KUP BILET
26 września 18:15 Gryfino, Kino Gryf
KUP BILET
26 września 19:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
KUP BILET
26 września 19:00 Pyrzyce, Pyrzycki Dom Kultury
KUP BILET
26 września 19:30 Łochów, Kino Łochów
KUP BILET
26 września 19:30 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
KUP BILET
26 września 19:30 Włoszczowa, Kino Muza
KUP BILET
26 września 19:45 Działdowo, Miejski Dom Kultury
KUP BILET
26 września 20:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste
KUP BILET
26 września 20:00 Dzierżoniów, Kino Zbyszek
KUP BILET
26 września 20:00 Sławno, Mała Sala SDK
KUP BILET
26 września 20:15 Sochaczew, Kino Mazowsze
KUP BILET
26 września 20:15 Złotów, Kino Rodło
KUP BILET
26 września 20:15 Człuchów, Kino Uciecha
KUP BILET
26 września 20:15 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu
KUP BILET
26 września 20:30 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury
KUP BILET
26 września 20:45 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
KUP BILET
26 września 21:00 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku
KUP BILET
27 września 15:30 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku
KUP BILET
27 września 16:15 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
KUP BILET
27 września 16:30 Pyrzyce, Pyrzycki Dom Kultury
KUP BILET
27 września 17:00 Włoszczowa, Kino Muza
KUP BILET
27 września 17:30 Sławno, Mała Sala SDK
KUP BILET
27 września 17:45 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
27 września 18:00 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
KUP BILET
27 września 18:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
KUP BILET
27 września 18:00 Strzegom, Kino SCK
KUP BILET
27 września 18:00 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu
KUP BILET
27 września 18:15 Gryfino, Kino Gryf
KUP BILET
27 września 19:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
KUP BILET
27 września 19:30 Łochów, Kino Łochów
KUP BILET
27 września 19:30 Włoszczowa, Kino Muza
KUP BILET
27 września 19:45 Działdowo, Miejski Dom Kultury
KUP BILET
27 września 20:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste
KUP BILET
27 września 20:00 Dzierżoniów, Kino Zbyszek
KUP BILET
27 września 20:00 Sławno, Mała Sala SDK
KUP BILET
27 września 20:15 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
KUP BILET
27 września 20:15 Sochaczew, Kino Mazowsze
KUP BILET
27 września 20:15 Złotów, Kino Rodło
KUP BILET
27 września 20:15 Człuchów, Kino Uciecha
KUP BILET
27 września 20:15 Świecie, OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu
KUP BILET
27 września 20:30 Węgrów, Węgrowski Ośrodek Kultury
KUP BILET
27 września 20:45 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
KUP BILET
28 września 17:45 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
28 września 18:00 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
KUP BILET
28 września 18:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
KUP BILET
28 września 18:15 Gryfino, Kino Gryf
KUP BILET
28 września 18:30 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe
KUP BILET
28 września 20:15 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
KUP BILET
28 września 20:15 Sochaczew, Kino Mazowsze
KUP BILET
28 września 20:15 Złotów, Kino Rodło
KUP BILET
28 września 20:45 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
KUP BILET
29 września 11:00 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku
KUP BILET
29 września 17:00 Włoszczowa, Kino Muza
KUP BILET
29 września 17:00 Sławno, Mała Sala SDK
KUP BILET
29 września 17:45 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
29 września 17:45 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 2
KUP BILET
29 września 18:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
KUP BILET
29 września 18:15 Gryfino, Kino Gryf
KUP BILET
29 września 18:30 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
KUP BILET
29 września 19:30 Włoszczowa, Kino Muza
KUP BILET
29 września 19:30 Sławno, Mała Sala SDK
KUP BILET
29 września 20:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste
KUP BILET
29 września 20:15 Sochaczew, Kino Mazowsze
KUP BILET
29 września 20:30 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
KUP BILET
30 września 09:00 Włoszczowa, Kino Muza
30 września 12:00 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe
KUP BILET
30 września 17:00 Sławno, Mała Sala SDK
KUP BILET
30 września 17:30 Działdowo, Miejski Dom Kultury
KUP BILET
30 września 17:45 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
30 września 18:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
KUP BILET
30 września 19:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
KUP BILET
30 września 19:30 Czechowice-Dziedzice, Kino Świt
KUP BILET
30 września 19:30 Sławno, Mała Sala SDK
KUP BILET
30 września 20:00 Krasnystaw, Kino Morskie Oko - parzyste
KUP BILET
30 września 20:15 Sochaczew, Kino Mazowsze
KUP BILET
30 września 20:30 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku
KUP BILET
30 września 20:45 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
KUP BILET
01 października 12:00 Świdnik, Kino Lot
KUP BILET
01 października 16:15 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
KUP BILET
01 października 17:00 Sławno, Mała Sala SDK
KUP BILET
01 października 19:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
KUP BILET
01 października 19:30 Sławno, Mała Sala SDK
KUP BILET
01 października 19:45 Działdowo, Miejski Dom Kultury
KUP BILET
01 października 20:45 Skierniewice, Kinoteatr Polonez - sala nr 1
KUP BILET
01 października 21:00 Otwock, Kino Oaza - Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku
KUP BILET
02 października 16:00 Ciechocinek, Kino Zdrój
KUP BILET
02 października 18:00 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury
KUP BILET
02 października 19:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
KUP BILET
02 października 19:00 Ciechocinek, Kino Zdrój
KUP BILET
02 października 19:00 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury
KUP BILET
02 października 20:30 Choszczno, Choszczeński Dom Kultury
KUP BILET
02 października 20:30 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury
KUP BILET
02 października 21:00 Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria
KUP BILET
03 października 16:00 Ciechocinek, Kino Zdrój
KUP BILET
03 października 18:00 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury
KUP BILET
03 października 18:30 Ińsko, Ińskie Centrum Kultury
KUP BILET
03 października 19:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
KUP BILET
03 października 19:00 Ciechocinek, Kino Zdrój
KUP BILET
03 października 19:00 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury
KUP BILET
03 października 20:30 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury
KUP BILET
03 października 21:00 Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria
KUP BILET
04 października 16:00 Ciechocinek, Kino Zdrój
KUP BILET
04 października 18:45 Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria
KUP BILET
04 października 19:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
KUP BILET
04 października 19:00 Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury
KUP BILET
04 października 19:00 Ciechocinek, Kino Zdrój
KUP BILET
04 października 19:00 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury
KUP BILET
05 października 20:30 Sulechów, Sulechowski Dom Kultury
KUP BILET
06 października 20:30 Międzychód, Centrum Animacji Kultury
KUP BILET
07 października 20:30 Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury
KUP BILET
08 października 20:30 Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury
KUP BILET
09 października 20:15 Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria
KUP BILET
09 października 20:30 Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki
KUP BILET
10 października 17:30 Miastko, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury
KUP BILET
10 października 18:00 Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria
KUP BILET
11 października 18:00 Góra Kalwaria, Kino "Uciecha" Góra Kalwaria
KUP BILET
27 października 11:00 Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury
KUP BILET