Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Sylwester z Bossa Novą | Dariusz Zaleśny z zespołem

Po zeszłorocznym sukcesie Koncertów Sylwestrowych także i w tym roku przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Kryzys klimatyczny przyzwyczaił nas już do szarości i nieprzyjaznej pogody, jaką niesie ze sobą grudzień. W tym roku chcielibyśmy jednak to odwrócić, oczywiście za pomocą muzyki. A nie ma chyba lepszej okazji na poprawę humoru niż Koncert Sylwestrowy, w trakcie którego zabrzmią ciepłe kubańsko-latynoskie rytmy bossa novy. Ten wspaniały, lekko jazzujący koktajl przygotuje dla was toruński mistrz saksofonu: Dariusz Zaleśny, którego wspomoże wokalnie niezrównana Agnieszka Powłoka i zespół znakomitych instrumentalistów.

Niewątpliwą gratką będzie fakt, że całość zabrzmi w nowych aranżacjach specjalnie przygotowanych na koncert, w których podstawą będzie solidna sekcja rytmiczna wzmocniona o instrumenty perkusyjne typowe dla muzyki latynoskiej.

Jedno jest pewne. Ten koncert rozgrzeje i rozentuzjazmuje nawet największego ponuraka. Będzie też okazją do muzycznego pożegnania starego roku i przygotuje nas do pełnego optymizmu wkroczenia w nowy.

Jak zawsze w przypadku koncertów Sylwestrowych w przerwie planowany jest uroczysty toast, nowością zaś będzie specjalna szafobudka, w której będzie można zrobić sobie zdjęcie w sylwestrowej kreacji!

Obowiązują stroje wieczorowe.

W wydarzeniu będzie można uczestniczyć osobiście, zgodnie z zasadami rygoru sanitarnego obowiązującymi w instytucjach kultury.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
31 grudnia 17:00 Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa
KUP BILET
31 grudnia 20:00 Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa
KUP BILET