Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

XIV Zaduszki Wokalne - Natalia Niemen i Michał Zator

W ramach XIV Zaduszek Wokalnych odbędzie się Pierwszy Inter-Face Kulturalny - ARh+, który jest autorskim projektem Agaty Bilińskiej i Roho Konara.
Jego głównym założeniem jest umożliwienie spotkania i prezentacji kłodzkiej publiczności znanych postaci ze świata sztuki, którzy łączą w swojej osobie rozmaite dziedziny artyzmu: muzyków, literatów, aktorów, dziennikarzy, równolegle prezentujących swój kunszt na innych płaszczyznach artystycznych.
Zaproszenie na pierwsze tego typu spotkanie przyjęła zjawiskowa wokalistka, kompozytorka, altowiolinistka i malarka - Natalia Niemen.
Wydarzenie będzie miało charakter multi artystyczny albowiem w ramach imprezy będziemy mogli:

wysłuchać koncertu Natalii Niemen (vokal, altówka) i Michała Zatora (harfa celtycka, vocal) w programie z improwizacjami poezji Szymona Babuchowskiego i nie tylko obejrzeć zwiastun wystawy prac malarstwa i rysunku Natalii Niemen, wziąć udział w spotkaniu z artystką połączonego z promocją książki "Niebo będzie później" czyli wywiad rzeka z Natalią Niemen, którą przeprowadził z wokalistką Szymon Babuchowski - autor prezentowanych w koncercie wierszy.

Bilety dostępne w kasie KOK – Galeria pARTer, pl. Jagiełły 1 Kłodzko w cenie 39 zł – przedsprzedaż, 49 zł w dniu koncertu oraz na portalu www.biletyna.pl

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
07 listopada 18:00 Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury
KUP BILET