Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

HALLOWEEN Relic, Gniazdo zła (2D/napisy)

RELIC; REŻ. NATALIE ERIKA JAMES; CZAS: 1 GODZ. 29 MIN

Nagłe zniknięcie nestorki rodu, Edny (Robyn Nevin), zmusza jej córkę (Emily Mortimer) i wnuczkę (Bella Heathcote) do powrotu do rodzinnego domu. Podczas, gdy obie kobiety desperacko szukają śladów, które mogłyby naprowadzić je na miejsce pobytu Edny, ta niespodziewanie wraca do domostwa. Radość córki i wnuczki przerywa jednak zachowanie staruszki – Edna nie zamierza powiedzieć, gdzie była, zapomina imion członków rodziny i z każdym dniem staje się coraz bardziej agresywna. (opis dystrybutora)

OBSADA: Robyn Nevin (Edna), Emily Mortimer (Kay), Bella Heathcote (Sam), Jeremy Stanford (Alex) i Steve Rodgers (Konstabl Mike Adler).

GNIAZDO ZŁA; REŻ. ROBERTO DE FEO; CZAS: 1 GODZ. 47 MIN

Samuel (Justin Korovkin) jest sparaliżowanym chłopcem, mieszkającym z matką Eleną (Francesca Cavallin) w odciętej od świata willi. Dorasta pod czujnym okiem troskliwej, lecz surowej rodzicielki, która zabrania mu pod żadnym pozorem opuszczać mury domu. Życie w willi jednak zmienia się, gdy dochodzi do szeregu dziwnych i niepokojących wydarzeń. Oparty na dyscyplinie porządek burzy pojawienie się młodej, zbuntowanej pokojówki, Denise (Ginevra Francesconi), która budzi w Samuelu siłę do sprzeciwu wobec wszechobecnego rygoru i potrzebę odkrycia prawdy o świecie zewnętrznym. W obliczu buntu Elena postanawia zatrzymać syna przy sobie za wszelką cenę. Jakie skrywa tajemnice? Dlaczego traktuje syna jak więźnia we własnym domu? (filmweb.pl)

OBSADA: Justin Korokvin (Samuel), Francesca Cavallin (Elena), Ginevra Francesconi (Denise), Gabriele Falsetta (Igor) i Maurizio Lombardi (Christian).

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
31 października 19:00 Sochaczew, Kino Mazowsze
KUP BILET